SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks...Co do tego??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
Witam. Ćwicze siłowo 4 x w tygodniu i myślałem nad tym żeby dorzucić jakos sztuke walki. Problem w tym że u mnie w mieście jest tylko Karate Kyokushin a mnie to nie za bardzo kręci. Chciałbym zacząć ćwiczyć boks sam dla siebie oczywiscie nie tylko na worku ale ogólnie ćwiczenia jakie wykonują bokserzy. Mój wujo cwiczył boks więc jak coś słuzy mi pomocą. Wiec cwiczył bym boks 3 x tygodniowo i 3 lub 4 x siłka. Chciałbym dorzucić do boksu jakąś walke w parterze lub z użyciem nóg typu TKD , ale to odpada bo sam sie tego nie naucze. Oprócz boksu jest jakas sztuka walki zeby cwiczyc ją bez udziału trenera?? Wiem ze to głupie pytanie ale nie mam innej możliwosci a bardzo chciałbym zacząć coś ćwiczyć powiedzmy stójka czyli boks + parter. Co byscie polecili mi dorzucic do boksu?? PoZdRo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli bedzie w stanie cie trenowac i czegos nauczyc to jak najbardziej ;]
jesli chcesz nogi dolozyc to mozesz isc na karate Kyokushin moim zdaniem to calkiem przyzwoita odmiana karate ;]

adnej sw sie nie nauczysz sam z jakiego jestes miasta? chlopaki ci cos znajda w poblizu napewno
z parteru to zapasy lub judo ja jak bym mial okazje bynajmniej to bym tak polaczyl ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
trenuj sam boks ewentualnie połącz go z siłownia ;)jak się nauczysz boksować bedziesz mogł isc dalej np uzupełnić to Krav Maga albo Combatem

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
do boksu bym dorzucił coś kopanego ... ale jeśli chodzi o samą tą nauke boksu to rozumiem że ten wuj ma jakieś pojęcie, może przejdź sie na to karate i zapytaj czy są tam elementy boksu a dokładnie czy sie biją po papie jak tak to ja bym radził tam chodzić karate z boksem to całkiem dobre połączenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
z użyciem nóg typu TKD , ale to odpada bo sam sie tego nie naucze

Problem w tym że u mnie w mieście jest tylko Karate Kyokushin a mnie to nie za bardzo kręci.

TKD Ci się podoba a KK nie? wg mnie w karate kyokushin nogi są dużo lepsze jak w TKD, nawet jeżeli chodzi o nogi to wg mnie chyba najlepsza SW jest (tyle że ręce to mają tragiczne )

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikolaj030 w kk nie bija sie po papie raczej dlaczego w tamtej sekcji mieliby robic wyjatki? ;p ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
szary90-jestem z Głowna koło Łodzi , w Łowiczu wiem ze jakies SW cwiczą tylko niewiem właśnie co. Cos mi swita ze Aikido chyba w Łowiczu jest ale pewien nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
najlepiej jak bym miał jakies SW blizej niz Łowicz bo wiecie... jestem na garnuszku starszej a z kasa nigdy nie wiadomo jak bedzie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 868
Jeśli chcesz boks + nogi to sie zapisz na Muay Thay to jest świetne połączenie, a jeśli do tego parter to BJJ lub submission.
Jeśli chodzi o submission to wiele filmików z technikami znajdziesz w internecie, tyle że musiał byś mieć osobę która by z Toba ćwiczyła bo bez patrnera ni hooya :]
Zawsze można jeździć na treningi do Łodzi nie...?

no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9615
Zawsze można jeździć na treningi do Łodzi nie...?

czytaj dokładnie najlepiej jak bym miał jakies SW blizej niz Łowicz bo wiecie... jestem na garnuszku starszej a z kasa nigdy nie wiadomo jak bedzie ;/

wkońcu niewiem co wybrać ogólnie chciałbym coś zacząć ćwiczyć , jakies SW , co myslicie o tym karate??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 868
poczytaj, poogladaj i sam zdecyduj :)
To Twój wybór, jeśli zależy Ci na opiniach innych to będą podzielone.
Mi naprzykład się to nie wkręca :)

no pain, no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praktyki Policja/SW

Następny temat

Zawód-Policjant

WHEY premium