SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks, garda, BÓL

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
6 miesiecy boksu i trzymanie gardy Cie meczy?
To byl boks na sekcji czy taki boks sam w domu?
W obydwoch lapach tak czujesz? Moze ktos Ci jakas dzwignie przeciagnal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
To był boks na sekcji. Nie wiem co jest przyczyną. Mój plan wygląda tak (teraz zacząłem trening na siłę):

Wtorek
-Klata
-Barki
-Przedramie
-Kaptury

Czwartek
-Plecy
-Triceps
-Biceps


Sobota
To samo co poniedziałek

I potem wtorek wychodzi to samo co czwartek itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak nic nie ćwiczyłeś, a nagle rzuciłeś sie na codzienne trenowanie, to nie ma sie co dziwić, że organizm odmawia posłuszeństwa.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
"Nie chodzi mi o ćwiczenia siłowe typu wyciskaj więcej na bark"
Wyciskaj więcej na barki A poza tym od tego jest np bieg bokserski ze sztangielkami, boksowanie ze sztangielkami oraz szeroko pojęty trening siłowy wytrzymałościowy. Rób na siłowni dużo szybkich powtórzeń.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Co do silowni to lepiej robic FBW przy takiej ilosci treningu, a z barkami mysle ze przejdzie jak cwiczysz na sekvji i na silce to powinno byc tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4816
jesli cie bola rece podczas tzrymania gardy najlepiej jest robic tzw "kolowrotek" z ciezarami 1kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
Układałem już kiedyś plan FBW ale to nie moja bajka. Ile się już tych poradników naczytałem a i tak g**** z tego. Coś tam ułożyłem ale i tak było lipne. Teraz jadę na siłę dużym ciężarem a potem na mase znowu. "boksowanie ze sztangielkami" słyszałem że po tym można się nieźle po kontuzjować. "najlepiej jest robic tzw "kolowrotek" z ciezarami 1kg". Możesz to dokładniej opisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
zly plan do boksu... robisz zwykly plan kulturystyczny na sile lub mase to zwieksza ci sie sila a tracisz na wytrzymalosci jak chcesz wzmocnic barki do sztuk walki to rob jakies stacje, kompleksy sztangowe

na wytrzymalosc barkow tez bieg bokserski i na worku jak cwiczysz barki ci sie z czasem powinny wzmocnic i jak priorytetem jest boks to zmien ten plan bo bedziesz ciagle spiety i barki beda bolec wytrzymalosc bedzie slaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Ten trening to jest do dupy za przeproszeniem, tylko FBW 3 razy w tyg.

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
Spoko, mogę zmienić na ten FBW tylko ja za hu*a tego nie potrafię. Pisałem że układałem. Ułożyłem sobie jeden zestaw ale lipa z tego była. Nie wklejajcie mi poradników jak ułożyć FBW bo chyba z kilka już przeczytałem a i tak nie potrafię tego ułożyć :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bloki w shinkyokuyshin kumite

Następny temat

Jakie suple między walkami na zawodach ?

WHEY premium