SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Body research opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
Witam, chcialbym sie dowiedziec jakie ma opinie body research,mam zamiar kupic 3 flakony 10ml propa z body research, warto? jak z walami sporo ich na rynku?

Hardstyle Is My Style...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No we flakonach Body Research wszystko jest przeciez walem. Naiwny jestez czy az tak nierozeznany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
slyszalem ze body research wypuscilo flakony 10ml z sokami:> czyli ten prop to bedzie wal na 100%?

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Wal na 100%. Chociaz mozliwe, ze prop tam siedzi. W koncu to najtanszy test. W kazdym razie nie ma to nic wspolnego z "apteka".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
przeciez body research to nie apteka:>

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70539
brałem propa z body research po androxenie i nie byłem zadowolony...czuc było zmiane strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dlatego napisalem w cudzyslowie;) Wiekszosc ludzi w PL mysli, ze ampulowy Testolic z BR, ktory u nas lata to apteka:P O flkaonach nawet nie chce mi sie wspominac;)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2012-02-07 15:23:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
a walkow farmaka lata sporo?

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Bardzo sporo. Ale oryg. jest teraz troche latwiejszy do odroznienia. Masz w dziale Zdjecia fajnie przedstawionego ostatnio oryg. Farmaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ale na propa BR w amp chyba ludzie nie narzekają, przynajmniej u mnie sobie chwalą, w przeciwieństwie do większości underów nie bolą i nie ma stanu podgorączkowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 170
lepszy prop genesis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen 2On/Off z Yoha+ Gera ?

Następny temat

Co zrobic by nie wpasc na testach.

WHEY premium