SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog/ Zrób sobie prezent 35 kg mniej na 35 urodziny !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Szczerze?


Przy Twojej wadze, jak nagle utniesz węgle - owszem poczujesz spadek wagi, ale niestety szybko moze to wrocic, dodatkowo bez wegli nie bedziesz mial sil


Drastyczne ucinanie kalorii przy takiej wadze jest zgubne.

Dlatego proponuje zbilansowana diete.
Mozesz probowac tak, ze węgle w DNT [bez silowni] dajesz w dwóch pierwszych posilkach, potem juz bez nich, tylko B+T.


Za to w dni z siłownią, wegle na sniadanie i przed treningiem.
Dalej juz bez nich.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 502
Witam
Przepraszam że wczoraj nie odzywałem się ale po pracy i obowiązkach ojca padłem. Potwierdza to tylko wasze rady co do węglowodanów - dzisiaj zostały wprowadzone:






Liczę na wasze opinie w kwestii ewentualnych zmian diety - ta po modyfikacji jest ok dzisiaj o 23 nie jestem ospały jest dobrze.

Jutro dzień treningu - oczywiście węglowodany na śniadanie i przed treningiem.

Nie wkleiłem zdjęcia - nie jestem na to gotowy.
Dla zobrazowania skali dramatu podam swoje wymiary:
Wzrost - 176 cm
Brzuch na wysokości pępka - 125cm
Biceps - 40 cm
Klatka- 124
Udko - 70 cm -

Z uda jestem zadowolony jest ok, w zasadzie cały czas na siłowni 120 kg nosi
.
Teraz pora na pytanie które powinienem zadać na początku.
Jak napisałem w poniedziałek chciałbym w 1 rok i 4 miesiące zrzucić 36 kg.W związku z moim ogromnym brzuchem co stanie się z jego skórą? Widziałem kilka zdjęć osób które zrzuciły po 60 kg i mają ogromny fałd skórny.Czy można temu zapobiec jeżeli tak to jak?
Proszę o przemyślane odpowiedzi może jest na forum osoba która ma doświadczenie w tak dużym zbijaniu wagi?W alka z fałdem?
Oczywiście sprawą nadrzędną jest zdrowie i dlatego mam siłę do walki.Wygląd jest jednak również istotny i byłoby miło osiągnąć 2 cele.
Pozdrawiam
M


Zmieniony przez - Czytowazne w dniu 2011-02-02 23:16:00

Start 2.02.11 121 kg
Meta 5.05.12 85 kg

Nikt nie obiecywał ze będzie lekko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
żadnego jabłka na noc, owoce tylko z rana i po treningu.


Co do skóry, jeżeli bedzeisz gubił sukcesywnie, z głową i powoli to nie powinno być źle.

Sam zobaczysz. Fat nie leci tylko z brzucha [ba, z niego najtrudniej jest zrzucać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 502
Witam
Na początku przepraszam za brak aktywności przez ostatnie 3 tygodnie.Powód jest prozaiczny - praca ,więcej pracy- zapieprz.
Niestety musiałem w tym czasie zrezygnować z siłowni.W domu bywałem jedynie w weekendy.
Zasadniczo możecie powiedzieć że można ćwiczyć wszędzie salka jest prawie w każdym mieście.Niestety dieta którą stosowałem powodowała że około 20 padałem na twarz.
Wiedząc że nie będę po za domem ograniczyłem węgle do min tzn chleb pełnoziarnisty 2 kromki co drugi dzień w ciągu dnia twarogi,kurczaki,polędwica,generalnie mięso.
Miałem jeden kryzys a raczej dzień dobroci i były 3 kartacze!!!
Efekt jest można powiedzieć zadowalający. 3,5 tygodnia 4 kg mniej.
Dodam że w ciągu tego czasu piłem nie mniej niż 2 l wody dziennie więc uważam że raczej nie odwodniłem się.

Przyszedł czas na powrót na salę.
Proszę o pomoc w ustawieniu ćwiczeń dla 117 kg miśka.
Jak pisałem w pierwszych postach zajęcia 3x tygodniowo.

Myślę o kupieniu wiosła?
Czy to dobry pomysł? może to być alternatywa dla siłowni?
Może jakieś konkretne modele?
Pozdrawiam
M

Start 2.02.11 121 kg
Meta 5.05.12 85 kg

Nikt nie obiecywał ze będzie lekko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
To moze lepiej jakis rowerek lub orbitrek


Trening - 3x w tyg, skłaniałbym się do FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 502
W niedzielę minie 5 tygodni od rozpoczęcia redukcji.
Efekty muszę powiedzieć są zadowalające:
Spadek wagi z 121 do 115 kg. Czyli o kilogram więcej niż zakładałem.
Szczegółowe wymiary podam w niedzielę.

Jeżeli chodzi o dietę trzymałem się propozycji Adzika węgle w 2 posiłkach dziennie i dawało radę dzięki!

Zrezygnowałem również z zakupu wiosła. Ćwiczyłem na nim na siłowni i niestety szybko się nudziłem.Już co ciekawe bieganie( no może szybki spacer-przechodzący w trucht) pomimo ze na bieżni sprawiało mi większą przyjemność.Sprawdzałem przy okazji jak tam moje stawy,nigdy na nie nie narzekałem i wydaje się że jest ok.

Stąd też moje pytanie za 5 miesięcy na przełomie lipca i sierpnia chciałbym wziąć udział w biegu na 10 km.
Kiedy biorąc pod uwagę moja wagę- kiedy powinienem rozpocząć treningi?Na koniec kwietnia założyłem sobie cel 105 kg ( czyli - następne 10)
Jak mam je łączyć z siłownią 2x w tygodniu - biegać mogę codziennie.
może jednak suplement na stawy?
Jakieś rady co do treningu?
Pozdrawiam
M


Zmieniony przez - Czytowazne w dniu 2011-03-04 02:34:11

Start 2.02.11 121 kg
Meta 5.05.12 85 kg

Nikt nie obiecywał ze będzie lekko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4683
Na koniec kwietnia założyłem sobie cel 105 kg

witaj,

Nie za szybko chcesz gubić te kg? Pisałeś coś, że nie chcesz mieć wiszącej skóry

Ja też redukuję, akutalnie ~110kg i ani mi w głowie bieganie przy tej wadze. Wyjdzie na starość w kolanach, a atrhoblocki dużą niezabepieczą... chociaż sam łykam dla czystego sumienia

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 502
Zakładałem ze pierwsze 5 kg powinienem zgubić w ciągu miesiąca - byłem przekonany że to tempo racjonalne po 1 kg tygodniowo.
Uważam że następne 10 kg jeżeli będę jeszcze ostrzej zaiwaniał pożegnam w około 2 miesiące.
Od wagi 105 obserwując dziennik Maximusa będę gubił po 2 miesięcznie.
Przy naszej wadze efekt początkowy jest duży, potem już tylko cieżej.
Pozdrawiam
M

Start 2.02.11 121 kg
Meta 5.05.12 85 kg

Nikt nie obiecywał ze będzie lekko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dokladnie - najpierw leci jak szalony, organizm głupieje.

Ale spokojnie, byle być konsekwentnym.


Biegi - no przy tej wadze moze byc ciezko o bieg na 10km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 502


Witam po 2 tygodniowej przerwie.
Od ostatniego warzenia ubyło 2 kg.Tempo wyraźnie zwolniło mimo to powinienem na koniec marca -czyli po 2 miesiącach pozbyć się 8kg.
112kg to więcej niż zakładałem (plan 110)jednak po lekturze Waszych podpowiedzi zmodyfikowałem ponownie dietę i obecnie jest to 2800 kcal.W sobotę wkleję nowa dietę oraz propozycje programu ćwiczeń.
Dzisiaj nadrabiam zaległości pokazujące stan wyjściowy.
Długo szukałem jakiegokolwiek zdjęcia w negliżu i nie znalazłem.
Przez wszystkie lata zbierania kg dokonywałem szybkiej cenzury i nic " obciążającego mnie nie znalazłem" jedynie ....




Zmieniony przez - Czytowazne w dniu 2011-03-22 03:10:34

Start 2.02.11 121 kg
Meta 5.05.12 85 kg

Nikt nie obiecywał ze będzie lekko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja/Dekompozycja

Następny temat

co robic??

WHEY premium