SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286
O jakiej porze najlepiej biegac ??
Ja teraz w roku szkolym bede biegal o 5:30 przed szkola.. Czy to dobra pora??
Jesli nie to prosze o wyznaczenie godzin treningu.. Z gory dzieki

Zmieniony przez - lobuz156 w dniu 2008-08-24 20:39:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Na okres nauki, ponadto kończy się lato..., to trochę zła pora by biegać rano.
Raczej śpij długo, a trenuj popołudniami, chyba że idziesz późno do szkoły, to możesz spróbować przedpołudiem pobiegać.
Zasadniczo po sobie wiem, że bezpieczniej (dla zdrowia i kondycji) biegać przynajmniej po jednym posiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286
Ale autobus do szkoly mam o 7.. A po poloudniu i wieczorem nie bede mial gdzie biegac bo stadion bedzie zamkniety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
to zla pora... tzn dobra jezeli bedzies wstawal 2h przd tym i cos zjadal ;p tak jak mi trener mowil "przed biegem musisz zjesc ok 2h, to jest jak z samochodem nie wlejesz nie ejdziesz" jak zjesz edziesz miec wiecej sil. lepiej popoludniami, albo porpostu zapisz sie do klubu masz stadom musi byc klub.


=------ sory ze tak pisze ale jestem na laptopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286
A wlasnie chodi o to ze go nie ma Biegam sobie samemu bo chce pobic rekord szkoly na 1000m (2:57) Mam jeszcze na to dwa lata a moj najlepszy wynik to 3:28.. Czy to mozliwe ze przez te dwa lata sie zblize do rekordu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
OMG xd Jasne ze tak tylko musisz trenowac. Ja Tez chcialem pobic rekord szkoly 2.55 a w pierwszej klasie mialem 3.30 prawie nie cwiczylme tylko na wf czasem biegalem przed zawodami i kosz i noga i na koniec 3 klasy czas3.01. Wiec pocwiczysz troche i bedzie dobrze. dziwne ze nie ma klubu jak masz stadion ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286
No dziwne, dziwne Takie miasto poprostu Ale dzieki za odpowiedz Pozdro.. Moze sprubuje namowic wladze gminy do zrobienia takiego klubu

Zmieniony przez - lobuz156 w dniu 2008-08-25 10:56:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kondycja

Następny temat

jakie buty

WHEY premium