SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Jak dla mnie z tego planu to pierwsze 5 tygodni to strata czasu, więcej chodzenia niż biegania Moim zdaniem można zaczynać od zdecydowanie większego wysiłku, przecież biegało się grając w coś, na wfie, z psem itd. No chyba, że ktoś nigdy nie biega i chodzi tylko na siłownię i do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
nie stosowalem zadnego tam planu 5km ( pod gorke z gorki i troche prostej) 35min a teraz 19min czasem 18min

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1945
Stosowalam ten plan chyba przez 4 tygodnie,potem musialam zrobic przerwe i gdy wrocilam do biegania nie bawilam sie w marszobiegi,a efekty byly,pokusilabym sie stwierdzic,lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
bo ten plan to wprowadzenie dla osob z praktycznie zerową kondycją


jak dla ciebie ziomosław pierwsze tygodnie sa lajtowe to znaczy ze to nie jest plan dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
też tak macie że podczas rannego biegu na czczo szybciej sie meczycie?? w porównaniu z biegiem wieczornym

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Ten plan to nie jest z Mens Health?
Moze ktos o tym pisal nie czytalem calego tematu:)
Nazwe mozna by zmienic na "BIEGANIE POCZĄTKI" i podwiesic zeby kazdy mogl tu zajzec zamiast pytac o to samo po 100x.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Lordobiwan - nigdy sie nie biega na czczo, tylko po jakims lajtowym sniadanku. Z czego chcesz miec energie jak jeszcze Cie zjada katabolizm po nocy :)?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
hmm, i gdzie tu temat zwiazany z human race, drogi Krawacie? :] ja oczywiscie moge zapytac wszystkich milosnikow biegania, czy ktos sie wybiera, ale zdaje sie, ze podobno juz tu znalazl sie taki temat..:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A gdzie ja mowilem ze tu jest temat zwiazany z human race?
Mi chodziło o grono, i tam w dziale bieganie jest taki temat że sobie ludzie rozmawiaja o tej akcji:):)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
na gronie mowisz? :) to ja sie wybiore :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta wysokobialkowa --pytania

Następny temat

nogi...

WHEY premium