SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie ubrac na bieganie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Boofi z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
Zaczynam biegac i nie wiem jak mam sie ubrać żeby się nie przeziębić.Jest teraz zimno a na boisko mam kawałek.Mam biegac w kurtce czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche kiepski pomysl zaczynac biegac o tejporze roku
polecam rowerekstacjonarny/bieznie, a jesli sie uprzesz na swieze powietrze to jesli masz mozliwosc rozbieraj sie w trakcie rozgrzewania jak biegniesz. Chodzi oto ze zaloz standardowo krotkie spodenki buty + dwie koszulki i bluze i w miare jak bedzie Ci coraz bardziej goraco to zdejmuj az do temperatury ktora nieprzeszkadza w bieganiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Szalik na szyje, zeby gardlo nie bylo odkryte,,dresy, ciepła bluza, na bluze mozesz nalozyc jeszcze jedną i na nią jeszcze sweter, zebys mial ciepłko, dobrze miec kominiare do biegania alvo chociarz usta zaslnic szalikiem i oddychac nosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
ja biegam 2 koszulki ciepla bluza z kapturem szalik czapka cieple skarpetki i dresy ze sciagaczem an dole a po bieganiu do zimnej wanny masakra

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
tak, jak Nikczemnik radzi: na cebulkę. kilka cienkich warstw, rękawiczki, czapka, albo opaska na uszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Robie tak samo tylko potem biore prysznic zmienny, ciepły/zimny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe do minus 10*C to sie biega w krótkich spodenkach i t-shircie .... dres przysługuje od minus 11*C (tak biegaliśmy w armii całą zimę i jakoś niemal nikt się nie przeziębiał)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
... bo na izbie chorych rycyna i lewatywa
Przechodząc do ad rema polecam ciuchy polarowe: dres, czapkę, rękawiczki, skarpety

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
co do biegania polecam ksiazke Skarżyńskiego. Jest swietna, dostepna rowniez na stronie tego goscia.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6650
ja sie ubieram tak:
opaska albo czapka jakis tshirt golf cienki przylegajacy do ciala polar, getry dres dobre skarpetki kochane adidaski i w droge:D

"To mozliwosc spelnienia marzen sprawia, ze zycie jest tak fascynujace."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Ostatnio też zaczęłam biegać. Potrzebowałam więc odpowiedniego stroju. Przypadkiem w sieci natknęłam się na stronę sklepu: http://besame.com.pl/
Są tu naprawdę fajne sportowe zestawy ubrań dla kobiet. Oryginalne i w przystępnej cenie, taniej niż w normalnym sklepie :) Wiem, bo sprezentowałam sobie leginsy i koszulkę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka diete polecacie ?

Następny temat

JAKIE PROPORCJA PROTEIN CARBO I TLUSZCZY??

WHEY premium