SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko Protein 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
co myślicie na temat tego białka, jak podchodzi smakowo, jak się miesza?wczesniej chcielismy z kumplami zamówić ostrowie 15kg, ale im zbytnio nie podchodzi smakowo te białko, i musimy znaleść coś innego.Wchłanialność ma podobną do ostrovii i cena tez. podaje link na allegro: http://www.allegro.pl/item89522686_protein_80_5000g_trening_jest_skuteczniejszy.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
No właśnie zamówiliśmy na spółe tą ostrowie 15kg :) , i jak już dojdzie to chyba kupie sobie jeszcze jakieś białko z wyższej półki i będe mieszał. Tylko ile gram tego lepszego/na ostrowię mieszać,żeby to starczyło na dłuższy czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
białko pszenicy = lipa

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
mnie troszke odżuca to że tam jest białko z pszenicy.Ogolnie ciężko dosać 5000g dobrego białka za 114. Jak dla mnie lepsza ostrowia + kakao. Teraz ma wejść OStrowia smakowa :D wanilia i owoce leśne :D pozdrawiam

Zmieniony przez - waluś89 w dniu 2006-03-08 23:31:38

Zmieniony przez - waluś89 w dniu 2006-03-08 23:34:57

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
no właśnie z tym troche lipa, z co do ostrowii smakowej własnie czytalem o tym na allegro, ale chyba jak narazie sprzedają opakowania tylko 0,5kg ,a wiadomo najbardziej sie opłaca brać większą ilość bo się zaoszczędzi.
A znacie jakieś dobre białko tak 5kg w cenie miejwięcej 130-200zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
5kg dobrego białka do 200zł dość ciężko znaleść. Możesz kupić 10 x 0.5kg ostrowi za 18.99 + koszta przesyłki i wyjdzie ci te twoje 5kg za ok.200zł. To bedzie chyba najlepsze wyjście:D pozdrawiam:D

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
to juz wole zamówić ostrowie 15kg za 340zł z kumplami na spółe :), kiedyś była jakaś promocja że nawet za 290zł mozna było zamówić, ale już dawno się skończyła. Według mnie ta ostrowia nie jest taka straszna, wiadomo smakiem odbiega od tych droższych...ale niestety nie moge sobie zbytnio pozwolić na takie drogie białka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
mam ten sam problem $$$$$$ no ale w końcu ta ostrowia + kakao nie jest taka straszna :D

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
Mi tam z mlekiem smakowało, ale sprubój sobie to zmieszać z wodą to będzie naprawde "smaczne" :D, a musze spróbować tego twojego wynalazku z kakao...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
z wodą dla mnie to jest po prostu masakra !! przez gardło nie chciało mi to przejść :D ja wszystkie suple oprucz krety/carbo/dekstro biore z mlekiem przez co dziennie wypijam prawie dwa litry :d WPC-80 + mleko+kakao to jest poezja smaku :d ale i tak nie równa się z tym co jadłem wcześnie 3D Protein Treca smak Karmelowo-wanilliowe :D to była dopiero pychotka :D

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
mozesz zrobic tak:
kup np System Protein 80 Olimpu 3200kg lub jakies inne podobne bialko i mieszaj z ostrowia polecam

Szam i Rosnij

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
jezeli juz sie przejedliscie sama ostrowia to nie dlugo zaczyna sie okres letni gdzie owocow wszelakiej masci bedzie pod dostatkiem, wtedy mixer w ruch troche wlasnej innwencji i wychodza naprawde pyszne koktajle....

Szam i Rosnij

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rodzaje białek

Następny temat

PROSZE O POMOC :) TRENING + DIETA

WHEY premium