SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko sojowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 831
Nom właśnie.Czytałem już dużo diet i praktycznie w żadnej z nich niewidziałem produktów z soji .na początku niezwracałem na to uwagi .lecz ostatnio akurat sobie kupiłem takie kotleciki sojowe i tu uwaga zobaczyłem na opokowaniu że zawierają one 50 g białka (to nizła ilosc).I dlatego się zastanawiam dlaczego niesa uwzględnione w dietach?Czyżby białko sojowe było malo przyswajalne lub coś w ym stylu.????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4178
Do diabła.Wyczytałem,że w całej Europie sprzedawana jest zmodyfikowana genetycznie soja z USA,pochodząca z jakiegoś wielkiego koncernu,który oświadcza,że nie jest to szkodliwe.Takie firmy jak np.Danone czy Nestle podobno używają jej w niektórych swoich produktach.No,na razie te moje kotlety Sante wydają się być w miarę bezpieczne,zobaczymy co będzie jak wejdziemy do Unii,heh...Pieprzyć to.Jutro założę post z moją nową dietą do oceny,gdzie umieściłem w planie owe kotlety(przynajmniej nie będę musiał jeść mięcha na kolację,bo mnie wieczorem trochę po tym mdli).Poza tym,taka soja z tymi jej zarąbistymi wartościami odżywczymi,która została jakoś zgówniale zmodyfikowana,nawet jeżeli w jakiś sposób może powoli dobijać organizm,to pewnie nie tak drastycznie jak np. fajki,heh...

nothing can stop me now...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Białko z soi bardzo dobrze spełnia swoją rolę w diecie kulturystycznej i jest tańszą aleternatywą dla WPC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
morzesz spokojnie jeść te kotleciki coś tam po nich urośnie
jednym mniej i a innym więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
JAK PO WSZYSTKIM - JEDNYM ROSNIE, INNYM NIE!

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 831
Nom a zastanawialiście się dlaczego tak mało białka sojowego jest w dietach kulturystycznych????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4404
zgadzam się z buli88,dlatego że białko sojowe jest nie przyswajalne przez organizm gośćia machającego złomem takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zostawmy soje dla drobiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Zmnowu mity powtarzane przez "wyuczonych" na silowniach.
Bialko sojowe to jedno z lepszych bialek. W polaczeniu z bialkiem zwierzecym tworzy swietny aminogram.
W diecie oczywiscie mozesz je uwzglednic. Polecam!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4178
Przepraszam że się wpieprzam,no ale może to lepsze niż zakładanie nowego posta.Skoro mówicie już o produktach sojowych-też ostatnio kupiłem takie kotlety,jednak jeszcze ich nie ruszyłem...Przypomniał mi się jakiś program w TVP puszczany kilka miesięcy temu, gdzie mówili jakie to niezdrowe są produkty z soi. Czy ktoś coś o tym słyszał? Czy rzeczywiście mam się czegoś obawiać,jak zacznę jeść te kotlety? (mam jeszcze soczewicę sojową, też ma w cholerę białka).

nothing can stop me now...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
tez ogladalem ten program...tylko jak dobrze pamietam ziarno sojowe jest ok.,tylko z przetworzoną/odtluszczoną soją jest cos nie tak

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
Może i mi ktoś pomoże bo słyszałem mit, że soja jest dobra dla kobiet ale (cytuje) "zabójcza dla mężczyzn", wiecie coś o tym??


JoKeR

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kości policzkowe

Następny temat

Co jeść gdy trenuje przed spaniem

WHEY premium