SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko po aerobach? + bieganie rano?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3170
Troche czytalem juz forum, ale nigdzie na wpadlem na to zagadnienie.
Zeby nie bylo nieporozumien: LPA - 908 LWA - 4.

Wiec tak. Jestem koszykarzem, a na pakernie chodze by byc silniejszym. Po silce biore carbo, po 30 minutach bialko i codziennie bialko na noc, chyba ze pakuje mocno pod wieczor i w ciagu godziny czy 1,5 ide spac to potreningowe bialko opuszczam i pije tylko raz - przed snem. W tygodniu trzaskam zelazem jakies 3, 4 razy.

Oprocz tego w sumie codziennie gram lub trenuje basket. Po kazdym treningu biore tylko carbo, jezeli mialem 2 treningi dziennie to bralem carbo 2 razy. Czy powinienem brac tez bialko? Jezeli tak to czy w taki sam sposob jak po treningu silowym?

Mam 20 lat, 180 cm, ok 70 kg wagi, jezeli to w czyms pomoze. Zalezy mi na tym by podbic troche wage, ale nie kosztem utraty szybkosci (ta musze poprawic) i zeby stac sie bardziej atletycznym.

No i skoro juz tyle pytan zadaje to zadam jeszcze jedno
Od sierpnia mam zamiar rano dolozyc jeszcze bieganie, zeby poprawic kondycje. Co powinienem wziasc/zjesc przed bieganiem? Bieganie na pusty zoladek odpada, bo wtedy po 500 m juz zaczyna mi sie krecic w glowie ( w ogole ja sie zawsze jakis taki glodny mocno budze ), a takze nie chce sie za bardzo przed tym nawpychac.

Dzieki za wszystkie rady.
Peace

...Hoop is life...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8118
jak wyglada twoja dieta, jesli masz braki uzupelniaj bialko, po wysilku mozesz brac dodatkowo

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak zgrubsza jest ok


jesli idzie o ilosc bialka to rozpatruj jego własciwy poziom w diecie

i nie przekraczaj 1,5-2g na kg masy ciala

jesli jednak zauwazysz ze waga idzie w złym kierunku
tzn. bardziej w okolice brzucha
to pomysl ogólnie o obcieciu kalori
trudno ci proponowac spore ciecia ww bo w twojej dyscyplinie energi ato podstawa

z supli proponuje
tauryne mc olimp
i nitrobolon trec
poprawi to wyniki, wpłynie tez na sprawnosc i kondycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zapytaj trenera swojego o trening ukierunkowany na poprawę wartości motorycznych, o ktrych wspominałeś zgodnie z Twoją dyscypliną sportu
to będzie postawą aby osiagać sukces
nastepnie zadbaj o dietę aby pokryła wszystkie Twoje codziennie energetyczne wydatki i aby pomogła w osiągnięciu celu do jakiego dążysz
na końcu suple - kreatyna, białko (jeśli dieta tego wymaga) i antykataboliki - jak wspomniał wyżej pan moderator - tauryna bądź bcaa
najwazniejsze jednak abys trening miał nastawiony odpowiednio do celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3170
Dziekuje za rady. Polecialy sogi dla Bul'a i Kanarka.
Napiszcie tylko jeszcze jak z tym bieganiem rano. Co mam wczesniej sobie zapodac, zeby bylo dobrze.

Kanarek, nie wiesz moze gdzie moge znalezc takie plany treningowe? Jakies stronki? Bo od mojego trenera to ja sie niestety nie dowiem za duzo. Powiem Wam, ze ciezko jest byc ostatnia osoba na lawce i miec coacha, co wyglada jakby sie czail na kazdy Twoj blad zeby moc Cie od razu zbuzgac i znowu posadzic. No, ale takie zycie. Trzeba byc twardym

...Hoop is life...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
najlepiej w takim razie na jakies 1,5 h przed bieganiem zjesc lekkie sniadanie,uzupelnic odzywka bialkowa a przed bieganiem wziasc carbo

mozesz zapodac sobie tauryne+kawe aby sie pobudzic i bedzie ok

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3170
Dzieki za odpowiedz. Ale wiesz, to nie jest takie proste. Nie podalem jedej waznej informacji, moj blad
Mam zamiar biegac cos kolo 7 rano, bo w sierpniu na 8 bede mial do roboty, wiec nie bardzo bede mial sily i ochote zeby wstawac o 5.30 codziennie na sniadanie

...Hoop is life...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
dobrze by bylo kupic jakas glutamine
po przebudzeniu bialko i carbo
za 30 minut tuz przed bieganiem bierz tauryne+kofeine i bedzie git

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3170
Killer, dzieki za odpowiedz. Sog zaraz poleci.

Wiem, ze to nie ten dzial, ale moze wie ktos cos o tych planach treningowych? Jakies spoko stronki?

...Hoop is life...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak naprawde nic sie nie dzieje.

Następny temat

co najlepiej dodać do kreatyny?

WHEY premium