SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na wzrost

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1066
Witam

Może ktoś doradzić jakieś dobre białko na wzrost.
Na stronkach wszędzie pisze że powinno się spożywać 2g na 1kg
a mi trochę brakuje.Jeżeli ktoś się zna na hgh to może jakaś odrzywke doradzić bo jestem bardzo niski na swój wiek.
163cm 15lat.
Z góry dzięki tylko nie piszcie jeszcze urośniesz!!!

Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2012-06-12 21:13:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak mamy nie pisać że nie urośniesz, jak twój rozwój się nie skończył, to białko 2g jest potrzebne do budowania masy ciała a nie zrostu czyli wysokości, ja na pewno w twoim wieku nie spożywałem nawet 1.5g na kg masy a jakoś mam 187 cm, hgh też nie działa, chyba że masz hormon przepisany przez lekarza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1066
Hmm hgh nie działa mi się zdaje że działa.Ponieważ by urosnąć najważniejsze są 2 składniki argina i linzyna a hgh zawiera te składniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1066
Jeżeli wiesz jak podnieść poziom hormonu wzrostu pisz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na mnie jakoś nie działają widoznie, argininy czystej się już trochę zjadło i jakoś nie rosnę
masz cały temat o tym
https://www.sfd.pl/Poradnik_Jak_zwiększyć_WZROST_vol.2-t782913.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Główna sprawa to geny... jak wysocy są twoi rodzice? A tak wgl to jeszcze masz troche czasu i może dobijesz do 170 cm....

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Spokojnie,są różne teorie do którego wieku rosną mężczyźni,najbardziej popularna to ta że do 21. roku życia,więc - masz czas. :) A tak poza tym to dużo śpij,bo w nocy są rejestrowane największe wyrzuty somatotropiny.

Per aspera ad astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Może urośniesz jeszcze.
Ja znam przypadki co ludzie urośli po ponad 10cm w wieku 17-18 lat, więc nigdy nie wiadomo jaki będziesz mieć ten wzrost.
Choć ja osobiście od II klasy gimnazjum nie urosłem ani centymetr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Może urośniesz jeszcze.
Ja znam przypadki co ludzie urośli po ponad 10cm w wieku 17-18 lat, więc nigdy nie wiadomo jaki będziesz mieć ten wzrost.
Choć ja osobiście od II klasy gimnazjum nie urosłem ani centymetr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ja w wieku 16 lat wyebałem 11 cm w ciągu roku także wszystko jest możliwe..

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 990
Niestety musisz się przyzwyczaić do tego że będziesz się odbijał od łokci panów idąc w tłumie, pamiętaj o kasku przy wychodzeniu z domu

nie wbijajcie sogów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca wakacyjna.

Następny temat

Blender mikser

WHEY premium