SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na masę ciała, czegoś tu nie rozumiem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Wyczytałem ze powinno się brać około 2g bialka na kg masy ciała. To znaczy ze przy wadze 65 kg na przyrost tkanki mięśniowej musiałbym brać około 130g? Czy jakoś inaczej się to liczy? Bo znalazłem białko na allegro gdzie za 1 kg płaci się 50 zł. Przy tym zapotrzebowaniu które wynika to starcxaloby mi to na zaledwie tydzień. Coś mi tu nie pasuje, wyjaśni ktoś? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Białko masz głównie w jedzeniu. Proszek jako dodatek. Zjesz 100g z jedzenia i dodajesz 30 białka w proszku.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Proszek to dodatek, przy takim zapotrzebowaniu bez problemu dasz rade uzupelic białko z pozywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Pamiętaj, że proszek to gorszej jakości białko niż w jedzeniu, znacyz może nie tyle gorsze co odżywka jest mniej wartościowa niż posiłek. Nic nie zastąpi jedzenia, tak jak wyżej kolega napisał przy takim zapotrzebowaniu 3-4 posilki pelnowartiosciowe zalatwia sprawe białka.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta efekty kaloryfer

Następny temat

Białko pytanie

WHEY premium