SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko czy gainer?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
A jakby brać pod uwagę, że mam dietę, ale ma ona wymaganą ilość btw (bez nadwyżki żadnej), to co wtedy lepiej brać? Gainer czy białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
A jakby brać pod uwagę, że mam dietę, ale ma ona wymaganą ilość btw (bez nadwyżki żadnej), to co wtedy lepiej brać? Gainer,białko czy napoje typu energy max?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3448
Pytanie tylko jedno, rozumiem, że lecisz na masę, a nie masz bilansu na plusie?

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Zakładam hipotetycznie, że twoje dzienne zapotrzebowanie to 3500kcl, żeby były przyrosty "masa" musisz dorzucić jeszcze z 300, 400, 500kcl. Im więcej tym lepiej. W tym wypadku możesz zaserwować sobie gainera lub białko w połączeniu z carbo. Osobiście wybieram tę druga opcje, gdyż mam większą możliwość zaserwowania swojemu organizmowi tego czego w danej chwili mi brakuje. ;)

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
Przemo7755 dokładnie tak.
Reixen korzystając z kalkulatorów internetowych moje zapotrzebowanie tak jakby "ogólnie" na mój wiek, powinno wynosić 3200, ale kiedy wpisałem wzrost i masę wyszło mi 2600. Czyli co byś wybrał?

Oczywiście SOG dla Was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
qrwa

masz braki białka w diecie, bierzesz białko
masz braki białka i węgli w diecie, bierzesz gainer

nie masz to nic nie bierzesz

ułóż sobie diete i nie rób jaj z ludzi...

żadne hipotetycznie, tylko realnie...

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Wiek jest ważny, ale pamiętaj, że jest to ogólny przypis. Przecież w danym wieku (np 25L.) są osoby co ważą po 70 kg, ale i po 90kg. Jeśli wyszło Ci 2600 to musisz dorzucić coś jeszcze (coś zdrowego, żadne torciki czy hamburgery, choć i znam takich co wcinają wszystko). Najlepiej jedzenie naturalne (ale to zapewne już wiesz). Pamiętaj, że odżywki to tylko proch, bez stałej, dobrej diety, (którą układasz w dziale odżywiania) efektów nie wiadomo jakich nie będzie.

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
dawid co ty nie powiesz? Nie wpadłbym, na to.
Reixen własnie wiem, ale zakładając że mam dietę gdzie wszystko mam na poziomie normalnym (bez braków, bez nadwyżki) to co lepiej kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
nie qrwa zakładając tylko ułóż sobie, na białku i gainerze nie zrobisz masy bez diety... układasz dietę i kupujesz to czego ci brakuje, inaczej nie da się odpowiedzieć

ktoś ci odpowie że białko to kupisz białko a potem będzie płacz że nie mam przyrostów chociaż piję białko (a diety niema)

przestań pytać ciągle o to samo bo ci ciągle odpowiadamy

jak chcesz zrobić mase bez nadwyżki...

weź sobie dietanabol, to ci naprawde da wielkie przyrosty

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2010-11-30 19:50:29

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2010-11-30 19:51:23

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 737
Jesteś taki tępy, czy udajesz?
Chodzi mi o to, że MAJĄC DIETĘ NA POZIOMIE 0 CHCE BUDOWAĆ MASĘ, WIEM, ŻE WIĘCEJ POKARMU JUŻ NIE POCHŁONĘ WIĘC PYTAM CZY KUPIĆ DO CELU NADWYŻKI BIAŁKO CZY CARBO?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glutamina + bcaa

Następny temat

nopoj trening

WHEY premium