SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko - anabolik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez X-VENOM-X z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pare dni temu kolega powiedzial mi cos ciekawego. Czytal niegdys artykul dotyczacy bardzo duzych ilosci spozywania bialka. Opowiedzial to w wielkim skrocie bo sam niewiele pamietal z tego artykulu - ponoc pakerzy spozywajacy bardzo duze ilosci bialka czuli sie - rosli - niemal jak na cyklu! Mowa tu o spozywaniu bialka w ilosciach 6,7g/kg. Czy Ktos stosowal takie ilosci? Nie wiedzialem za bardzo w jakim dziale umiescic to pytanie - czy w Dopingu czy w Odzywianiu, ale zdecydowalem sie na Doping skoro tak zabojcze ilosci bialka daja rezultat niemal jak przy koksie.

Pozdrawiam

Kernel
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
hehe to tak jakby marchweki dawały efekt jak solarium



***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
byc moze po tym jak spozywali zbyt male ilosci bialka organizm w koncu ruszyl pelną parą mając budulec, ale niemysl ze w ten sposob endziesz ciągle rosnąc ,to tylko lekki szok dla organizmu , zresztą spozywanie zbyt doozych ilosci bialka obciąza nerki za bardzo...

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poki co dzieki za odpowiedzi, ktore otrzymalem. Czekam na dalsze. Coz... chce byc krolikiem doswiadczalnym tej metody i jesli sie sprawdzi na pewno o tym napisze. Sprobuje zaczac za jakis miesiac, gora dwa miesiace - jest jeszcze z 10kg tluszczu do przepalenia a 10kg piechota nie chodzi - to 60g bialka w dziennym spozyciu, ja obecnie wyciagam z zarcia 220 (i tak zostanie bo w zoladku i tak juz malo miejsca na wegle, a przy takiej ilosci bialka to nawet 1:1 bedzie ciezko wyciagnac) z odzywki bialkowej 145 czyli na razie jest 365g/dzien. Gdy zejde z waga do 80kg, a nawet ponizej jesli Bog da:) to wcale nie bede musial tak duzo tych prochow dokladac.

Pozdrawiam

Kernel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Zacznijmy od tego ze organizm nadmiar bialka wywala do sracza.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Generalnie białko jest budulcem,a więc działa anabolicznie-a to słowo niekoniecznie musi być związane z koksem.

Grzegorz :)
O wszystkim decyduje środowisko.
Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła,
natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
tylko kup sobie jakieś dobrze przyswajalne białko a nie ovopola bo jak bedziesz tyle go jadl to pol miasta swojego zagazujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
6sciu gram NIGDY nie przyswoisz bez dużych ilości koksu, takie ilości białka mają sens jedynie na bardzo solidnym wspomaganiu. Bez SA nie ma sensu przekraczać 2,5g\kg wagi ciała a i tak jest to już bardzo dużo.
Pozdrawiam

Doceń mroczne piękno gotyku.
Moderator działów doping i sztuki walki

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ze tyle sie nie przyswoi bez uzycia koksu. Taka ilosc jest zaprzeczeniem logiki, ale ja sprobuje, wiem ze moge i ze dam rade tyle wcinac dziennie. Najwczesniej rozpoczne z chwila rozpoczecia roku szkolnego wiec jest jeszcze troche czasu. A bialko jakie stosuje to tylko WHEY (teraz dziennie 160g OLIMP Isolate 95). Ovopol nawet nie wiem gdzie dostac, a pierdy i tak mam juz porzadne wiec oszczedze ludziom cierpienia. Gdy bede szedl na te 6g/kg doloze sobie jakies wolnoprzyswajalne, najprawdopodobniej 80 z OLIMPU, bo po EGG tez sa pierdy :( A wie ktos z jakiej firmy mozna dostac bialko mleka? Bo tez mozna to wrzucic, a ******w nie byloby chyba takich jak po EGG.

Pozdrawiam

Kernel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nie mam pytan
Powodzenia
Jestes naturalnym kulturysta - wystarczy W ZUPELNOSCI 2,2g/kg - reszte dostarczasz z ww i tluszczy - najwazniejsza staje sie ogolna podaz kalori Oto CALA prawda diety i rosniecia
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
LowCarbMassGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja uwazam, ze kazdy powinien dobrac diete do swojej osoby indywidualnie. Ja sie czuje wspaniale jedzac co najmniej 3g/kg. Nie widzialem efektow przy 2,5g. Dla mnie musi byc min. 3 i juz.

Pozdrawiam

Kernel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy cwiczenia silowe i modelujace?

Następny temat

rozgotowany ryz?

WHEY premium