SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezczelna suka z allegro, czyli...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
no nie no to juz przesada chyba wyśle mail-a do tej suki przeciez to jest jawna kradzierz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Michał - czytałem, ale nei rozumiem OCB...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
****a rzeczywiscie gosc jest bezczelny ale na szczęscie jest wyjatkowo głupi skoro nie boi sie robic takiego gówna. W kazdym razie ładnie musi zarabiac skoro ma 10zł prawie za wysłanie czegos co kazdy z nas moze miec za 10 sekund za darmo wchodzac na dwie strony .

Trzeba gnoja postraszyc, zgłosiłbym jak to knife ująłeś do "Organów Scigania"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
MArian-PM

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 566
Knife za***isty komentarz :

Nie dość, że bezczelna suka kopiuje na żywca moje artykuły, to jeszcze śmie dyskutować. Żegnam.

A tak na serio , to ja bym wrzucił na luz. Rozumiem że na napisanie tej strony poświęciłeś dużo czasu i wysiłku , opartym na kilkuletnim stażu w sportach walki , jednak nie od dziś tak robią .... wystawiając "własne poradniki" żeby zgarnąć pieniądze. Może i jestem temu przeciwny , bo niektórzy wolą iśc na łatwizne dzięki tym którzy na to zapracowali , ale jak ktoś chce to niech sobie zarobi te pare groszy , wykiwając kilku frajerów , dużo jest tego na allegro i to jest powszechne , a przypadek sprawił że akurat ktoś "podkradł" twoją wiedze i chciał na tym zarobić. Tego sie już nie da zmienić.
A panna nieźle sie musiała poczuć zbanowana jak wpadła na twróce jej atlasu , chciałbym widzieć jej mine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
zgłosiłem naruszenie
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Również zgłosiłem. Obsługa allegro przeżywa nalot dywanowy-i dobrze. Może zrobią porządek z tą paniusią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
tyz zgłosiłem naruszenie zasad.może poda ktoś do niej adres e-mail bo nie moje konto alegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4928
Też zgłosiłem - nie wolno tego popuścić. Dzisiaj ona, jutro kto inny.

Brak podpisu pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Heh - do allegro mail od razu poszedł... NAJLEPSZE JEST TO, że te jej aukcje naruszają odpowiednio:

http://allegro.pl/country_pages/1/0/z2.php

"Przedmioty naruszające w jakikolwiek sposób prawa uzyskane przez osoby trzecie, w tym prawa do znaku towarowego, handlowego, firmowego i oznaczeń pochodzenia.",

"Muzyka, filmy, oprogramowanie i inne towary, które naruszają prawa autorskie / własność intelektualną.",

"Towary kradzione lub wprowadzone do obrotu niezgodnie z obowiązującym prawem."

****

Można wkleić gotowca:

http://www.allegro.pl/contact/contact.php

ZASADY NA ALLEGRO => CHCĘ ZGŁOSIĆ NIEDOZWOLONY PRZEDMIOT


TREŚĆ LISTU DO ALLEGRO:

Szanowni Państwo,

Wczoraj zgłaszałem nielegalną aukcję. Użytkowniczka łamie regulamin allegro w wielu punktach: http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/z2.php 

"Przedmioty naruszające w jakikolwiek sposób prawa uzyskane przez osoby trzecie, w tym prawa do znaku towarowego, handlowego, firmowego i oznaczeń pochodzenia." ,

"Muzyka, filmy, oprogramowanie i inne towary, które naruszają prawa autorskie / własność intelektualną." ,

"Towary kradzione lub wprowadzone do obrotu niezgodnie z obowiązującym prawem."

"Publikacje w formie elektronicznej (np. książki, wiersze, poradniki, tzw. "ebooki" itp.). Więcej informacji w Pomocy Sprzedający musi być wyłącznym autorem publikacji lub publikacja jest objęta licencją GNU Free Documentation License."

i to na wielu aukcjach.

Proszę o niezwłoczne zablokowanie jej konta.


NUMERY AUKCJI:

159312051,159309391,159311851,159311590,159311219,
159310880,159310611,159310447,159310195

***

, a przypadek sprawił że akurat ktoś "podkradł" twoją wiedze i chciał na tym zarobić. Tego sie już nie da zmienić.

I tu się mylisz. Da się to zmienić, może mieć duże problemy przez te aukcje.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2007-01-22 08:49:54

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kick boxing w Lublinie ?

Następny temat

Karate Kyokushinkai Gliwice

WHEY premium