SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez sterydów też się da ()

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
Jeśli zastosujesz się do powyższych uwag, wtedy rezultaty będą wymierne. Jeśli zapanujesz nad swoim ciałem, wtedy nie będziesz potrzebował sterydów


klimat jakbym "misia" oglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6736
spoko artykuł;P i daje do myślenia hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
powiem cos od siebie dieta to podstawa tak? racja sterydy? hmm niszcza zdrowie prawda odzywki? sa bezpieczne kazdy jakas bral ale najlepsze na przyrosty to samo zapal i dazenie w wytrwalosci do osiagnietego celu

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
Kover mam taka bluze czarna z takim nadrukiem jak Ty na avatarze :D

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1945
No cóż: trening brzucha na początku, nie na końcu oraz to, że cukier blokuje wchłanianie wit. B to dla mnie nowość, przynajmniej dowiedziałem się czegoś nowego ;) SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
to, ze ktos tak napisal na necie nie oznacza, ze to prawda.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1945
Cóż - nie zaszkodzi spróbować, a dla mnie to, że ktoś trenował Arnolda jest już odpowiednią rekomendacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
zeby przekonac sie ze autor to deb*l to prosze:
https://www.sfd.pl/Porady_Treningowe_weług_M.Brown-t102996.html jak zauwazycie to jest napisane to samo tylko w 2003 roku. Autor znalazl to w necie troche pobawil sie w wordzie zeby latwiej bylo przeczytac dal wiecej spacji i pogrubil.
Jakis idiota kiedys takie cos napisal pare osob pokopiowalo i tyle. Ale wiecej tluszczy niz bialka to samo za siebie mowi jaki ten temat jest wiarygodny

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
z tego co pamietam to ostatnio jordino wkleił innego arta z poradami kulturystycznymi ale były tam same banały które każdy nawet mało zaawansowany ćwiczący zna. post został skasowany chyba. ale nie dam sobie ręki uciąc że to Jordino popełnił tamtego posta. jeśli tak to mamy łowce sogów

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
co to za herezje tu się głosi do hooya pana ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hantle i obciążenie

Następny temat

Pytanie ktore mnie zastanawia od roku

forma lato