SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez formy:(

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Zwyrol - Ty a co ja pisze o tobie ksiarzke ze wiem ile masz wzrostu i wagi i cm pindola :D. Jak chlopak zacznie koksowac to bedzie wtedy........... grubo !!!!!. Najlepsze z tego wszystkiego jest to ze nie baedzie bawil sie w jakies smieszne kuracje ze 50 mety :) Tylko odrazu 500 susty 400 deci i cos tam jeszcze. Zreszta zobaczymy jak zacznie koksowac nie ma co gdybac. Nie ma co czekac "Trzeba sie skoksowac, podjac duzo siana zarobic wszelkimi sposobami :), ruchac dobre d***** i wieczny bauns, a poziej rekracyjnie wszystko robic" takie slowa zawsze mowi moj ziom "Wileki kat" a ja i zwyrol to popieramy. Pozdr. trzymajta sie chlopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5640
Fajny mercedesik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
może sylwetki super niemasz ale wyglądasz na jakiegoś fightera ulicznego a to mi sie podoba ziomuś sog oczywiście

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
mobi89 - i tu masz racje bo ogolnie nie zalerzy mi na za***istym wygladzie tylko zeby byc silnym i nie dac sie kopnac pierwszemu lepszemu na ulicy w dupe. Dlatego glownie chodze na mate i boksik a silke robie od czasu do czasu. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
no i za***1ście

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
niezla ekipa widze najprawdopodobniej od pazdziernika bede mieszkal w 3miescie bo bede tam studiowal - jesli zdam egzaminy
ogolnie to wygladasz na kogos przed kim trzeba czuc respekt ale ja bym silki nie zaniedbywal i cwiczyl chociazby dla sportowej sylwetki i zeby nie wygladac jak jakis gruby spasiony koles (ale nie przejmuj sie daleko ci do takiego wygladu)

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
rondell daj znac jak bedziesz w trojmiescie to pojedzimy na bauns gdzies na d***** . pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
napewno bede 15 lipca bo bede mial wyniki

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
miłej zabawy życze to moze ja też wpadne:P heheh

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
"rondell daj znac jak bedziesz w trojmiescie to pojedzimy na bauns gdzies na d***** "SG

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metkinson ---> odsłona II ;]

Następny temat

taki tam co cos napiera......

WHEY premium