SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barki w KIF-ie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
powszechnie wiadomo ze na barki poleca sie zakres powtórzen ok 12, w obecnym KIF-ie przeczytałem ze aby poruszyc boczne aktony barków zalecają w unoszeniu bokiem duzy ciezar ok 6-8 powtórzeń(cwiczenia pokazuje "nasz" Głodziu. To jak to w koncu jest??
Mam tez drugie pytanie odnosnie wagi, nie ten dział ale nie chce robic paru postów tylko jeden. Otóz, zaczynam powrót po wakacyjnej przerwie. po wnowieniu treningów przy pierwszym wazeniu waga wskazywała 68 kg a po 2 tygodniach diety ( 4500 kcal przy zapotrzebowaniu 3900) waga wrosła do 70-71 a nie zaobserwowałem widocznych zmian w obwodach, ale tez nie zauwazyłem przyrostu tkanki tluszczowej. Wiem ze miesnie maja pamiec, ale czy to mozliwe ze w tak krótki czasie waga wzrosła o 3-4 kg??

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...zakres powt. -masowych- jest ogolnie dośc szeroki, także na barki[a może szczególnie na nie] dlatego trudno to dokladniej stwierdzic; trzeba eksperymentować, ja myslę,ze można je wspaniale uzupełniac roznymi wartościami powt.; daje to ciągle, zmienne bodźce do wzrostu, pomysl; jesli długo trenujesz na zalecamnych 12-tu powt. to napewno nastapi regres, wtedy przytaczana przez ciebie ilośc powt. może wspaniale wpłynąc na "rozruszanie" barków, czy innej grupy mięśn.

jeżeli chodzi o drugie pyt.- to jest to możliwe, ale nie jest pewne, mogłes byc dośc poważnie odwodniony a wypijanie wiekszych ilości płynów, dieta z duża zawartościa węgl., ale i także trening[wzrost czystej masy mięśniowej] sie do tego mógł przyczynić- i oby

w każdym razie nie przesadzaj z intensywnościa treningow i z wielkościa kalorii, przynajmniej nie od razu.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-10-13 22:52:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeciazanie miesnia

Następny temat

Poprawa sił klatki (dla znawców)

WHEY premium