SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bandażowanie kolan

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
To za tydzień w sobotę wkleję nowy filmik w tym wątku, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wzwut
Dokładnie jak mobilność mu nie pozwala i będzie kulił ogon przy wiekszej głębokości to jeszcze krzywdę sobie zrobi


Bzdura. "Wink" jeszcze nikogo nie zabił. Poza tym nie muszą to być siady ATG, wystarczy zrównać górną część uda z kolanek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
kaczyziom5
hehe, zazwyczaj patrze się dokładnie przed siebie, teraz się trochę chyba zestresowałem przed kamerą :) A co do głębokości przysiadów, to powinienem iść do samego dołu? W takim razie dziękuję "trenerom" z naszej siłowni za poprawienie mojej techniki jak zaczynałem, kazali nie robić głębiej niż 90 stopni (udo/podłoga).


90 stopni wystarczy, ale Ty miałeś tutaj ze 120 stopni. To góra uda ma tworzyć kąt prosty z podłożem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269




Ok tylko dwie rzeczy: czy jest lepiej i ile brakuje, żeby było dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no, trochu jakby lepiej

jednak znów nienajlepsze było ujęcie przez co trochę ważnych szczegółów umknęło

nadal jakby plecy zbytnio były usztywnione i troszkę ciągnęło w przód- nawet 2-3 cm niżej sztanga jakby była to różnica będzie znaczna.

głowa powinna wędrować w górę podczas inicjowania ruchu wstawania, biodra powinny go niejako zaczynać a nie plecy.

nie wiem czy nie pomogłowy delikatne jeszcze rozstawienie nóg, skierowanie łokci troszkę ku przodowi

aha... za długo stoisz w pozycji wyprostowanej

jaki to ciężar- %CR

no i następny filmik nagraj bardziej jeszcze z boku, rownież tak aby maszyna nie przesłaniała pola widzenia.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-09-23 13:17:19

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-09-23 13:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
Ok wezmęwszystkie uwagi do serca i będę wdrażał i szlifował technikęzamiast progresowania z ciężarem. O większości rzeczy, które napisałeś mam pojęcie i naprawdę starałem się robić tak jak pisałeś, ale po prostu fizyczne blokady były ;] Chociaż biorąc pod uwagę trening sprzed tygodnia wcześniej i tak było dużo lepiej (sam zauważałem podczes wykonywanie ćwiczenia). Ciężar na filmiku to 105kg (przy maksymalnym 140kg), a co do ujęcia to ja tłumaczyłem kolesiowi, że cały czas praca kolan i pleców ma być widoczna, ale szczerze mówiąc tu na siłowni (trenuję w UK) to ludzie jakby nie mieli pojęcia w ogóle co to jest technika i jakie ma ona znaczenie na rozwój (lub deformację) ciała...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrot po przerwie, trening do oceny FBW

Następny temat

Problem z treningiem

forma lato