SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania przed cyklem - wysoki progesteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1382
Witam
Panowie mam taki temat. Zrobiłem badania jakie powinno się zrobić przed cyklem i mam pewien kłopot bo progesteron jest 4 razy norma. Nie wiem co z tym robić? Czy szukać przyczyn takiego stanu rzeczy czy olać i robić swoje? Co o tym sądzicie? Wyczytałem gdzieś że wysoki progesteron może być spowodowany rakiem jądra i to mnie kuwa trochę zmartwiło. Reszta wyników w normie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1382
Byłem dziś z tymi wynikami u rodzinnego. Trochę był chłop zdziwiony czemu sobie zrobiłem badania kontrolne na hormony żeńskie, ale co mu będę tłumaczył. Zrobiłem i proszę o zweryfikowanie. Zlecił dodatkowe badania chyba potas i tarczyce oraz usg brzucha coby sprawdzić nadnercza. Wolę sprawdzić co się dzieje. Mam nadzieję że ten strzał teścia nie zamiesza za bardzo w wynikach i nie będzie po nim bloka. Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Eee Co to za zmartwienie
Wstaw ankietę
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1382
Ankieta
1. WIEK: 38
2. WAGA: 72
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 108
-udo: 58
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4lata
6. DIETA:
-białko: 2,4g
-węglowodany: 4,5g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 - prop solo 100 mg e2d przez 10 tyg, 2 - prop 100 mg e2d, bold 150 mg e2d przez 12 tyg
8. TRENING: 5 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prop, bold zakończony jakoś ze 2 lata temu
11. POZIOM BF%: 8-10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): normalny
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1790kcal
16. WYNIKI SIŁOWE: nie ma się bardzo czym chwalić
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
jimny prop
Witam
Panowie mam taki temat. Zrobiłem badania jakie powinno się zrobić przed cyklem i mam pewien kłopot bo progesteron jest 4 razy norma. Nie wiem co z tym robić? Czy szukać przyczyn takiego stanu rzeczy czy olać i robić swoje? Co o tym sądzicie? Wyczytałem gdzieś że wysoki progesteron może być spowodowany rakiem jądra i to mnie kuwa trochę zmartwiło. Reszta wyników w normie.





Gdzie to wyczytałeś? Masz wątpliwości idź do lekarza po reszte wyników lab + obrazowe.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1382
Wczoraj rzuciłem się na artykuły w necie jak odebrałem wyniki. Już nie pamiętam gdzie to wyczytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
najgorsze co mozna robic to diagnozowac sie z googlem

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1382
Poprostu szukałem jakichś informacji czym może to być spowodowane. Myślałem że może ktoś tu miał podobną sytuację lub ktoś ogarnia te tematy i coś podpowie. Generalnie czuję się zdrowy. Samopoczucie, libido, erekcja wszystko OK. Więc nie wiem czy tak wysoki progesteron to coś bardzo złego, czy się tym przejmować czy olać. Wiem że nie jesteście lekarzami ale może ktoś cos wie w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3191
Ja byłem u Endo z 4x progesteron ,wszystko jest ok i h...j tak powiedziała kobieta .Progesteron to warto zbadać nadnercza Badałem się pod kątem niepłodności i nie brałem nic w ten czas .masz dzieci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Zbadaj dht, kortyzol i shbg.
Potem się do mnie odezwij.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1382
Dzieci mam więc teoretycznie jestem płodny. Chyba moje hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1382
meirii
Zbadaj dht, kortyzol i shbg.
Potem się do mnie odezwij.


Co do tych badań to hmmm... Zakładałem że wszystko będzie OK i zanim odebrałe wyniki poszedł pierwszy strzał teścia. Tak wiem pośpiech wskazany tylko przy łapaniu pcheł. No cóż. To było 4 dni temu więc nie wiem czy jest sens. Czy wyniki będą miarodajne?


Zmieniony przez - jimny prop w dniu 2019-10-04 00:54:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Susty

Następny temat

Pomoc w pct.

WHEY premium