SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po cyklu i kolejny cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 810
Widziałeś dawki które planuje ? No nie są jakieś mega ? Zauważyłem na tym forum ze właśnie dużo ludzi tu krytykuje a sami robią to samo . Zapytaj tutaj większość ekspertów ile są na bombie i ile środków wzięli w życiu. Badam się odblokowuje się trzymam dietę ostro trenuje co mogę jeszcze zrobić ? Zrezygnować tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Niewiele zrozumiałeś z tego, co napisałem. OK - powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
no to jak 5msc po cyklu tak cienko z badaniami test leży. dawaj te FSH i LH wyniki

a z tymi dawkami temat rzeka , wiad ci pisze ze mozna mniejszymi dawkami zrobic taki wynik , ja na przestrzeni wielu lat przekonałem sie że ze sterydami jest tak ze im wiecej tym lepiej (w logicznych proporcjach).... ale jak masz kasę to zabawa trwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 810
Jestem otwarty na wszystkie propozycje . Jakie dawki proponujecie ? Miałem dwa lata przerwy przed ostatnim cyklem w 2022
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 810
I wcześniej tez dwa lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
hewehmunja

a z tymi dawkami temat rzeka , wiad ci pisze ze mozna mniejszymi dawkami zrobic taki wynik , ja na przestrzeni wielu lat przekonałem sie że ze sterydami jest tak ze im wiecej tym lepiej (w logicznych proporcjach).... ale jak masz kasę to zabawa trwa


Masz rację - temat rzeka. Pozwól, że przywołam, co autor przy 56cm w udzie już leciał: meta, deka oma, deka mix wino, prop tren, enan solo , prop npp, deka cypio hgh. To co mu zostało do dorzucenia? Insulina? A potem co dalej?

Im więcej tym lepiej - byłbym ostrożny. Gdyby to było takie proste to zarzuciłbyś sobie 5g testu week i rywalizował z najlepszymi. Koncepcja dobra dla dilera, ale niekoniecznie dla jego klienta. Moim zdaniem doping tylko z głową, aby cieszyć się możliwie długo ZDROWIEM. To dopiero gwarantuje odpowiedni trening (bodziec do wzrostu), dietę itd. Nafaszeruj się metą i trenem na zasadzie "im więcej tym lepiej" i sprawdź czy będziesz progresował. A propos - metę i trena autor pytania już też zaliczył. Miksa, propa, enana, cypio... chyba wszystkie możliwe odmiany testu... No dobra... suspension mu zostało. Przy 43cm w łapce...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
dawki progresujace przy długich cyklach by zastoju nie bylo

zwiekszałbym dawki co 3-4 tyg

zaczał 250mg test 250mg bold co 3-4 tyg w góre testa, bolda max 375mg czyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 810
Wiad człowieku nie po to forum jest żebyś się zemnie nabijał. Przeczytałeś co napisałem nt tych cykli ? To było na przestrzeni 20 lat inne czasy inny wiek itd . Chcesz ni pomoc ? Czy się poczuć lepiej ze mi dowaliles ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 810
Co ci mam jeszcze napisać ? Ze w wieku 20 lat ważyłem 56 kg ma ciebie kości i nigdy nie będę miał 50 w łapie bo musiał bym ważyć 100 kg i zostałbym inwalida bo mi stawy popadały. To nie jest żaden wyznacznik . Jesteś ekspertem na tym forum? To proszę doradź jak ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Tomku, ja mam wrażenie, że nie tyle potrzebujesz rady, co potwierdzenia własnych tez. Przedstawiłem Ci inną alternatywę. Odrzucasz - OK. Ja nie mam się za eksperta. Nie polecam nic nikomu - każdy ma swój rozum. Ot, wymieniamy się poglądami. Do niczego nie zachęcam, nie udzielam tu porad medycznych.

Gdybym był na Twoim miejscu... to zainwestowałbym już nie w środki czy dawki, ale dietę i trening. Nie jestem zwolennikiem trenerów (a już szczególnie on-line). Zakładam, że na Twojej siłowni jest ktoś ogarnięty w kwestii treningu/diety. W międzyczasie przeprowadziłbym detox. Za rok, może dwa pomyślałbym o teście solo. Dawka? Uzależniona od możliwości. W pewnym wieku medyczne TRT czyni cuda. Jest bowiem podniesieniem testo- 3-5 razy! ponad to, do czego organizm się przyzwyczaił. Realnym jest TRT pod okiem lekarza. I spokojnie... ciesząc się progresem i ZDROWIEM w Twoim wieku. Ostatecznie wyjdziesz na tym lepiej niż dotychczas.

Nie, moim zamysłem nie było "nabijanie się z Ciebie".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enan + mostek

Następny temat

Problemy po cyklu,

WHEY premium