SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania i 1 cykl testo mix i enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Proby watrobowe wciąż lekko podbite.Zainwestuj w heparegen jak nie bedziesz umial je zbic ostropestem.Ja bym w Twoim przypadku raczej metki nie brał bo wątrobe masz juz przeoraną alko.Lec na samym enanie jak juz pojawi sie zastoj to ew npp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Przyjaciele, od przyszłego tygodnia chyba wejdę na 4-6tyg na minicut bo kalorie coraz gorzej już wchodzą i nie czuję tej świeżości, odświeżyłbym trochę organizm i żołądek.
Zmniejszyć lekko dawkę testa na 250mg e4/5d czyli PON PT ŚRODA i do tego jakiś zwykły suplement typu spalacz, obcięcie kalorii o 1000kcal (obecnie 3500kcal~) tudzież co proponujecie?
Generalnie w grudniu warzylem coś około 76kg, teraz waze 88kg z lekka retencją i ta dietę dość trzymam i trochę mnie to już nudzi a mini cuta nigdy nie robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Albo zostaw jak jest ale dorzuć troszkę cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Obecnie leci cały czas test 450mg tygodniowo.
Chce do nowego roku tak polecieć,
następnie dołożyć metkę na 5-6tyg, obniżając testa do 400mg / tydz
Po metce wejść na 500mg/tydz testa co by nie było stagnacji ?a może dodać kolejny środek ?
Interesuje mnie po nowym roku trochę przymasowac a następnie lecieć dość czysty mięsień jak do teraz.
Jakieś propozycje ?
Czyli

Obecnie 450mg / tydz - test enan
400mg / tydz - test enan + meta 30mg 6tyg
Test enan 500mg / tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Jak będziesz miał 400testa plus meta to nie wiem czy 500 ,,przebijesz,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205585
Na pewno nie przebije, daj zamiast metki nandrolon.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Albo metę a po mecie np npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Boję się nandrolonow i saidow z nich związanych. Po mecie i teściu wiem już co z czym się je i jak odczuwam.
Wiem napewno że bardzo mnie wysyfia na barkach dlatego bije enana 2x w tyg i jest lepiej. To pewnie przez dht.
Chciałem wrzucić po mecie mastera co by zregenerować trochę CUN i dalej progresowsc ale pewnie dht mnie wypryszczuje że będę jak pizza.

Jak to widzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Stosowałes kiedys nadrolony ze tak sie ich obawiasz?? Po mecie ciezko Ci bedzie zrobic progress pobijajac tylko dawke tescis,na przebicie wypadaloby dac jakis srodek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na masę

Następny temat

18 lat turanabol

WHEY premium