SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania i 1 cykl testo mix i enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
1 iniekcja poszła w udo. Całkowicie bez bólu, aż jestem w szoku, sok przechodził gładziutko przez igłę 0,6. Czy to możliwe że przy 1 iniekcja w życiu nawet mnie to nie uszczypnelo?
Heh pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94604 Napisanych postów 364562 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669442
Jak poszla inj będziesz wiedział po jakies dobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
nie chwal dnia przed zachodem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Mieliście rację, z godziny na godzinę ból się zwiększa, jak ktoś by mięśniaka sprzedał i lekko kustykam ale da się przeżyć : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
zawsze jezeli wyjdzie cos nie tak to dopiero nast dnia. no chyba ze jest mega cos nie tak to po kilku h
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Ból powoli mija. Dziś posmarowałem jeszcze diklonefakiem bo mnie to wkurzało przy zginaniu. Mam nadzieję, że jutro już prawie bez bólu bo jutro iniekcja drugiego uda.

Teraz pytanie. Co sądzicie o biciu 200mg środka co 4/5dzien? Czy to bezsensu?

Czy pozostać cały czas na 1ml środka czyli 250mg?

Chcialbym łapać profity z jak najmniejszych dawek i ew potem zwiększać.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
takie 300 na tydzien wypadaloby wbic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Jak odciągam tłoczek jak jest już w udzie powiedzmy te 0,5cm i krew nie napływa do strzykawy to jest ok rozumiem?
jak puszcze tłoczek cofa on się spowrotem o te 0,5cm które odciągnąłem, tak ma być?

Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
ta, jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Dzisiaj 24h po ostatniej iniekcji, ból wczoraj wieczorem był trochę dokuczliwy, dziś już o wiele lepiej, wcześniej prawie udo bolało 4 dni i o wiele mocniej niż lewe.

Szybkosc wtlaczania soku ma znaczenie? 1 raz poszło mi dość szybko w kilka s, wczoraj starałem się delikatnie ok 10 sekund.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na masę

Następny temat

18 lat turanabol

WHEY premium