SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania a doping.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
wspólnie sprawdzali czy nie ma wyj**ki clena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ty wez 5 bo ja rano wzialem 2 i chyba fejk,sprawdzimy

dobra luz...

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-06-29 20:45:05

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
wiesz, dobrze gadasz, robie offa
a tak poważnie to nie mam zamiaru z Tobą dalej dyskutować
pzdr

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
macieeek tylko clen lecial?

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-06-29 20:53:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Aras po prostu zapisują się wyniki w ciśnieniomierzu, zobaczył i zaczął panikować.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
to ja dziadek ciśnienie 160/100 i już cała apteczka w pogotowiu
a tutaj 200 i magnezik łykamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Starość nie radość,młodość nie wieczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
flex mnie też to pewnie czeka
u mnie profilaktyka jest ok, a ten magnez to tak tylko jej powiedziałem, bo mi się nie chciało z nią gadać, mówię żeby przepisała coś na nadciśnienie, to mówi że taki nie wolno bo nie wie co mi jest, ponudziłem ją trochę i przepisała mi jakiś captopril

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to nic Ci nie przepisała, bo to jest lek stosowany do nagłych skoków ciśnienia a nie do zwalczania nadciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
bo ja nie mam nadciśnienia, tylko właśnie takie skoki, ona powiedziała że nadciśnienie byłoby wtedy jak cały czas wysokie się utrzymywało i obniżać trzeba go było lekarstwami, a mi się po pewnym czasie samo normuje, mówię tu jak jest po wzięciu clena, a tak to cały czas w normie

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + wino

Następny temat

jakis trefny strzal

WHEY premium