SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Wiek
25
Waga
100
Wzrost
196
Obwód ramienia
Nie liczę
Obwód klatki
Nie liczę
Obwód uda
Nie liczę
Obwód talii
Nie licze
Staż na siłowni
2/3 lata
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Nie wyliczam makro
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
1 cykl na enanie przez 6 miesięcy aktualnie leci 10 strzał propa
Opisz swój plan treningowy
FBW cale cialo po 1 ćwiczeniu 3 serie10/6/3 z dokładaniem ciężaru
Cel cyklu
Poprawienie sylwetki wydolność sila
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Ostani cykl zakończyłem okolo 1.5 roku twmu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
15/20% cos takiego
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Przytyć ciężko łatwo chudnę
Stan zdrowia
Dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
Wykryte łysienie androgenowe
PPM (podstawowa przemiana materii)
Nie wiem
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Nie liczę










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Witam biorę propionat 100mg co 2 dni
Zbijałem prolaktyna cabaster a estro symexem jak mam zbic jeszcze estro tym symexem ile wziąść i czy prolaktyna nie jest zbyt nisko zbita i progesteron jest w normie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
..........


Zmieniony przez - Mejek w dniu 2022-07-22 17:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
ankiete się wypełnia
masz badania sprzed cyklu dla porównania? czy też nie liczysz jakaś morfologia jak ze zdrowiem u ciebie ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Badań z przed cyklu nie mam stan zdrowia bardzo dobry robiłem niedawno badania takie ogólne prywatnie cały pakiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Odpisze ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Prolka za mocno zbita, ile brales symexu do tej pory i jak sie czujesz na takim poziomie estro?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Brałem symex co 5 dni 1 tabletka a jak wyp******ił to później dawkowalem Symex codziennie po 1 tab
Przez 5 dni
Później 1 tab co 5 dni


Prolaktyna - cabaster 1 tab co 3 dni
3 szt


Ta prolaktyna wróci do normy? Jak ja podwyszyc jak ile brać symexu żeby wszystko było w normie cały czas jak się czuje ciągle mi się nic nie chce jakoś najchętniej bym leżał nie wiem czy to od prolli czy estro proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Prolka wróci, tylko już cabaseru nie bierz, exe 1/2 tbl co 2 dni i badania za 3 tygodnie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Ok dzieki za poradę pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Witam mam mały problem dziś wyczułem grudkę i lekkie zaczerwienienie sutka wcześniej wydawało mi się ok tak jak by z dnia na dzień ktoś może powiedzieć jaka będzie przyczyną tego biorę propa ponad miesiąc badania są w temacie wrzucam zdj tych sutkow




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl sarm redukcja, If i trening

Następny temat

Estro

WHEY premium