SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 353

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

76

Wzrost

172

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

1,5 roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3100kcal 210g białka, 75 tłuszczy, ok 400 węgli

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

SPLIT, boks

Cel cyklu

Zwiększenie masy mięśniowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Zatluszczania się w bokach brzucha

Stan zdrowia

Zdrowy jak ryba

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 103
Siemano
Od 6 tygodni jestem na cyklu (enan 250e4d) ostatnio robilem badania i mialem podwyzszone estro x3 po czym zaaplikowalem letrozol i okazalo sie ze zbilem za mocno, prawie do zera. Po badniach mialem 5 w skali od 11 do 40.
Ile mniej wiecej czasu potrzeba aby estro wrocilo do widelek?
(Wziąłem 3/4 tabsa letro, tak wiem że dużo za dużo, ale na przyszłość wiem jak nie brać :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ciężko powiedzieć sprawa indywidulna
wrzuć wynik tych badań bo coś czuje ze mogli zbadać tylko do 5 a ty masz ubite niżej
letro do tej ilosci testa to jak strzelanie z armaty do komarów


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-07-22 18:07:39

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
Witam, brał ktoś może exemestane z Actiza? Jak stosować przy dawce 12.5mg/tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
Widełki: 11.30-43.20 moje estro- 113.80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 103
Lodzianin1 - nie mam możliwości wrzucenia teraz tych badań, ale faktycznie może być tak jak mówisz bo jak badam teścia to też ciągle mi wychodzi 1500. Myślę że wyżej maszyna nie generuje. Następnym razem poprosze o dokładny wynik. Ogólnie jest ok. Samopoczucie i motywacja do treningu jest ok. Jedynie trochę zbyt nerwowy jestem ale nie wiem czy to wina estro czy bardziej teścia. Ogarnę sobie Armidex jak będę miał możliwość bo wiem że jest to zbyt mocny środek ale to mogłem mieć najwcześniej po tym jak exe przez 2 tyg nie mogłem zbić estro. Zastanawia mnie tylko czy powrót estrów do normy będzie trwał bardziej tydzień czy miesiąc ale jeśli ciężko powiedzieć to po prostu będę obserwował :) dzięki za odp pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Check badań

WHEY premium