SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - Tennislover4

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Niestety czas kwarantanny miał różne skutki jeśli chodzi o nasze diety i ruch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Bardzo to ciekawe co piszesz o przygotowaniach. Jeśli będziesz miała ochotę to super jeśli z nami zostaniesz i czasem coś napiszesz. Różnorodność w sporcie jest super i fajnie podglądać przygotowania do innego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
Z chęcią zostane tu na dłużej i odpowiem na pytania/napiszę trochę o naszych przygotowaniach (do sezonu 2021) i treningach.

Mam tylko nadzieję, że nikt z mojego klubu tego wpisu nie znajdzie. Wiecie jak to jest... Moi tenerzy nie byliby zadowoleni z informacji,że ich zawodniczka się glodziła...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
Mam jeszcze kilka wyjazdów turniejowych (na przykład jutro), ale trenerzy zaczynają już przygotowania do sezonu przygotowawczego, więc jak coś się dowiem na temat treningów ogólnych to z chęcią trochę o nich napiszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Myślę że tenisiści raczej rzadko zaglądają na nasze forum. Także mała szansa że trener Ciebie tu zobaczy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
fajnie, czasami grywam w tenisa, bardzo początkująco, ale grywam
Może zmienisz temat tego wątku ( Night zmieni ) i poprowadzisz dziennik taki treningowy jak my prowadzimy?
Z chęcią poczytam


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2020-08-21 08:32:34

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Temat możemy zmienić dowolnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
szanse są małe. Prowadzę dziennik od kilku lat i nikt mnie tu nie znalazł, chyba że podawałam linka :D A zawodniczek tenisa przecież jest trochę więc nawet gdyby stało się niemożliwe że ktoś by tu zajrzał to nie ma jak zidentyfikować :P
Po za tym rzeczą ludzką jest błądzić i to nie jest najgorsze co mogłaś zrobić a i może czasem dobrze żeby o pewnych rzeczach mówić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
Hej! Myślę, że pomysł z prowadzeniem "dziennika" (jeżeli znajdę czas) jest fajny i byłabym wdzięczna gdyby ktoś zmienił temat.

Jeżeli chodzi o moje postępy, to na chwilę obecną walczę z jadłowstrętem. Posilki jem godzinami (nad obiadem umiem siedzieć nawet 1,5h), często mam problem ze zjedzienien 2500kcal, więc przestałam po prostu na jakiś czas liczyć kalorie i jem to co mi smakuje (w większych ilościach niż na "diecie" i nadal zdrowo). Wychodzi mi około 2100-2300 kcal. Na razie wyglądam tak ( https://zapodaj.net/400cfa9aa328e.jpg.html ), ale mocno nad sobą pracuję i myślę nad powrotem do współpracy z dietetykiem. Za miesiąc wchodzę w okres przygotowawczy, więc wreszcie znajdę czas na siłkę kilka razy w tygodniu.

Zdążyłam też zagrać już 2 turnieje niższej rangi gdzie zdobyłam 1 i 2 miejsce. Mam więcej energii i mimo wyższej wagi (i w dalszym ciągu dużej ilości tkanki tłuszczowej) poruszam sie znacznie lepiej na korcie.
Wrzesień zapowiada się bardzo interesująco... W planach mamy aż 4 wyjazdy.


Zmieniony przez - Tennislover4 w dniu 2020-09-02 00:46:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Czy tytuł "BLOG - Tennislover4" pasuje?? Czy jakiś inny tytuł wolisz. Możemy napisać co wymyślisz

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego fbw

Następny temat

Idealny domowy leg day :)

WHEY premium