SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG - Tennislover4

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Fajna sportowa fota :)
W ogóle nie masz ochoty na jedzenie? Czy może jest problem ze smakowitością tego co przygotowujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
nightingal
Czy tytuł "BLOG - Tennislover4" pasuje?? Czy jakiś inny tytuł wolisz. Możemy napisać co wymyślisz


Dziennika raczej prowadzić nie będę bo brakuje czasu, ale co jakiś czas coś wrzucę, więc tytuł jest odpowiedni.


Zmieniony przez - Tennislover4 w dniu 2020-09-02 11:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
no to zrobione
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
paula.cw
Fajna sportowa fota :)
W ogóle nie masz ochoty na jedzenie? Czy może jest problem ze smakowitością tego co przygotowujesz?


Jem bardzo różnorodnie i staram się gotować takie potrawy które mi smakują.
Myślę, że to może być problem natury gastrycznej. Zaczynam jeść obiad, zjem trochę (kilka kęsów) i mam uczucie jakbym zjadła za dużo i dostaje mdłości. Ta sytuacja powtarza się przy każdym posiłku. Muszę jeść z przerwami, żeby dokończyć posiłek (a nie są to jakieś olbrzymie porcje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To warto porobić jakieś badania. Może być błahy powód ale warto go poznać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
Plan do stycznia (a nawet do marca w zależności od turnieji) mam juz rozpisany. Muszę tylko wprowadzić kilka poprawek i wpisać treningi siłowe. Całość przeniosłam na dużą kartkę (1,50×0,80m), ponieważ lubię każdy trening skomentować, napisać swoje przemyślenia (co zrobiłam dobrze, co jest do poprawy, na czym muszę się skupić). Zobaczymy czy plan wypali i czy nie będę musiała skonsultować kilka kwestii z trenerem, bo przy 17h treningów (tylko tenisowych) wątpię, że fizycznie wytrzymam dodatkową sesję w każdy dzień. Myślę, że zmniejszymy trochę ilość treningów, żebym mogła się skupić na przygotowaniu fizycznym i mentalnym.
Wrzucę dla Was plan na wrzesień/październik/listopad/grudzień/styczeń. Sorry za brzydki charakter pisma...

Organizm ładnie przyjął zmianę kaloryki I widać poprawę zarysu mięśni. Waga stoi na 59,6kg. Zależy mi bardzo na poprawieniu wyglądu ud, ale jestem pewna, że trochę czasu i z nich też zacznie schodzić fat.
Myślę, żeby wznowić współpracę z trenerem personalnym który mógłby mnie lepiej pokierować jeżeli chodzi o wykonywane przeze mnie treningi siłowe. Dużo kilogramów "siedzi" w udach i przez to gorzej się poruszam...







Zmieniony przez - Tennislover4 w dniu 2020-10-04 23:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
Spalone kalorie i treningi (bez siłowych) w poprzednim tygodniu.
Zjadam około 2200kcal dziennie, ale muszę zmienić wielkość śniadania. Często na pierwszym treningu "brakuje paliwa". Na śniadanie jem 480kcal.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Trener personalny taki z pojęciem fajnie by mógł pokierować, żeby się nie zajechać treningami. Poza tym przypilnowałby techniki itp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
No dziewczyny, cierpliwość mi się niestety skończyła i od wtorku wracam do współpracy z dietetykiem i trenerem personalnym.
Wykonałam dzisiaj zdjęcia (po 2 miesiacach) i myślę właśnie co mogłam źle zrobić, że nie widzę poprawy. Wiadomo, że przez cykl dzienny zdjęcia wieczorem mogą wyjść gorsze (niż zrobione rano)... Oświetlenie też jest inne...
Dietę trzymam, treningów mam multum (moze nawet za dużo i kortyzol wariuje, ale na to wpływu nie mam)

Jutro robię badania z krwi, żeby sprawdzić czy nie jest to problem ze zdrowiem. W tym miesiącu idę do lekarza sportowego na badania na kolejny sezon. Wyznaczył mi takie badania: morfologia, elektrolity, ferrytyna, glukoza w surowicy, insulina, tsh, ft3, ft4. Dorzucić coś z hormonów? Jakieś dodatkowe badania mam zrobić?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 362
Muszę się też umówić do gastrologa, mam coraz silniejsze mdłości podczas jedzenia (zjedzenie 500kcal z obiadu to dramat), mam na zmianę zaparcia i biegunki i zbiera mi się ogromną ilość gazów w jelitach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego fbw

Następny temat

Idealny domowy leg day :)

WHEY premium