SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ sciema w wykonaniu Boruty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sie tak denerwujesz od razu, moze rewlecja nie ale wystarczy zebys tego typa zobaczyl.
Juz sie mozna przestraszyc, ja sparuje z typami ale na rekawice plus niskie kopniecia.
Jaja i te rozne bajery to cwicze z kims komu daje ochraniacz.
Ja cie wcale nie chcialem obrazic ale jak widze ze tu same madrale ktore mnie tylko wyzywaja to szlag mnie trafia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
jakby ktos sie pytal, to jestem chetny do bojki z kolesiem o tak ogromnej wedlug ciebie sile ciosu
najlepiej w ringu

nie wiem czy wiesz, ale mierzylem sobie czas podnoszenia palca u nogi i wyszlo mi cos kolo tony :>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiesz co mowisz ten gosciu ma niezle dziury w glowie, gra w Arce Rugby i chodzi w koszulce Arka Gdynia Wladcy polnocy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
i sie nazywa Zabijaka ...

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poprawka....uliczny wojownik


hehe

Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chociaz na to samo wychodzi

Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gadaj co chcesz albo sie smiej
kiedys spotka cie kara boza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
warto dodac ze jakakolwiek sile nie mierzy sie w kg. lecz N
takie maszyny nie sa miarodajne. w taka maszne uderzasz najczesciej z duzym impetem i z rozpedu, w realnej walce tego przeciez nie uczynisz. poza tym aby kogos znokautowac wystarczy czysty plynny cios na szczeke lub nos, olbrzymiej sily drwala tu nie trzeba.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
kandydatem do za***ania na ulicy to jak narazie jestes ty
zaczales od pytania do boruty czy mozesz przyjsc na trening a konczysz na rzucaniu textow o sile ciosu i pouczaniu wszystkich na okolo
powiedzialem ci
masz moje namiary, chetnie przyjme tak potezny cios i oddam slabszy, bo nigdy bym w lunaparku nie wpadl na cos takiego
za miesiac grzesia kielse bedziesz znal
jakich jeszcze kumpli znasz ? wpadnijcie pod non stop, tam nie ma fighterow, a i tak skonczycie na sprincie pod gorke

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Tak na wstępie - text piszę z kompa kolegi, bo ktoś mi
trojana zapuscił i nie chodzi mi sieć :(.

JOKER nie znasz się wogóle na tym o czym mówisz.
Gościu może mieć i 1200 a i tak dostanie w******l od
pierwszego lepszego juniora czy seniora uprawiającego
zapasy, boks, kick-boks, thai-boks, judo czy BJJ. A 600kg to nie jest dużo. A twoje wypowiedzi do Boruty są conajmniej
obrazliwe już od pierwszej odp****ol od ludzi i zajmij się
sobą. Jak dresiarz tak cię denerwuje to nie musisz tak
wylewać na innych swoich brudów. Byłbyś mężczyzną, a nie babą to albo odpusciłbyś sobie laskę jeśli ją ten dresiarz
kręci albo wyskoczył do gościa one by one ewentualnie olał go. Ale ty musisz skamleć bo pewnie twojej kobiecie bardziej się podoba on niż ty i nic dziwnego, laski nie lubią zazwyczaj takich gości jak ty którzy żadnej przeciwności nie potrafią po męsku stawić czoła.

I dresów też nie obrażaj. Mam parę dresów z zawodów i klubowe i noszę je z dumą. Tak samo z dumą noszę moje prawe ucho którego piękny kalafior jest świadectwem wysiłku jaki
włożyłem by być lepszym sportowcem. I nie wyskakuj do esco, zajączku bo jest on tak jak ja sportowcem i dla niego walka jest normą. My zawodnicy nie boimy się walk ulicznych, ponieważ walka wogóle jest naszą treningową codziennością i
i nie budzi specjalnych emocji niezależnie od potencjału psychofizycznego przeciwnika, ponieważ jeśli nie jest on zawodnikiem to może sobie najwyżej załatwić dobrą polisę ubezpieczeniową żeby po walce zebrać nieco kasy z własnych obrażeń.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym polega KRAW MAGA

Następny temat

Siłowanie na rękę...

WHEY premium