SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ sciema w wykonaniu Boruty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na kolege zglosili sie chetnie wiec nie bede im przeszkadzal.
Mysle ze lepiej mu wytlumacza;)

Boruta juz nic nie moiwe bo i tak wszytskeigo sie wypierasz.

Na km pochodze z rok zobacze z tego wyjdzie jak cos to bjj mam nadzieje jeszcze bedzie wiec spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czego niby sie wypieram?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytalem sobie twojego posta od poczatku i sie usmialem piszesz na samym poczatku do boruty "Gosciu jesli jestes takim wojownikiem i honorowym gosciem za jakiego niewatpliwie sie uwazasz to czemu kazdego namawiasz do bjj". nie wnikajac w spor pomiedzy toba a boruta smieszy mnie ze zarzucasz komus brak honoru i odbierasz miano wojownika a potem nasylasz na kolesia ktory odbija ci panne jakis drabow
dziwny jestes a i pozdrow kolege beda z niego ludzie na bjj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
JOKER powiedział co chciał,nie pierwszy i nie ostatni to Joker na forum.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6768
Dajcie juz spokoj JOKERowi

Bruce Lee szkoda mi slow na Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ICL ty taki twardziel jestes ciekawe czy bys byl chetny do bojki z kolesiem ktory na maszynie mierzacej sile ciosu mial 600kg.

No dajcie mi juz spokoj.

Siekiera thx za wsparcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dla scislosci to ostatni pisales ze 400kg...no coz chlopak robi szybkie postepy:)

drus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
JOKER, daj spokój z tymi 400 czy 600 kg, żaden ze mnie paker a mam prawie 480 i znam gościa który wali ok 750-800. Ale to jeszcze nic nie znaczy- to są ciosy na czysto, ze spokojnym przygotowaniem i bez jakiejkolwiek obrony ze strony przeciwnika. Raczej marnie szanse widzę na zadanie takiego ciosu w normalnej walce... Jak będziesz stał jak pi*** grochowa i dasz się czysto trafić to byle leszcz wyłączy Ci zasilanie. Jak chcesz wchodzić w wymianę ciosów rękoma z bokserem to lepiej od razu zarezerwuj sobie miejsce na Powąskach. Jak chcesz się z kimś bić, a nie wytrząsać kredki z tornistrów, to trzeba coś umieć.... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA NIE MOWIE O PUNKTACH NA GRUSZCZE W LUNAPARKU ;)

Ja rozumiem ze tu sa sami twardziele ktorzy roz***uja wszytsko co sie rusza.
Dziura wez posparuj sobie z jakims silniejszym typem a zobaczysz co znaczy dostac tak porzadnie po ryju.

Pozaatym ten temat juz dawno sie skonczyl a wy bedziecie mnie lapac za slowa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
"Gruszka w lunaparku" to jest w funtach, nie rozśmieszaj mnie ;) 480 funtów to by było ze 240kg- w średniej szkole miałem więcej :) Nie chcę łapać Cię za słowa tylko dyskutuję, jak nie chcesz słuchać opinii innych to po cholerę włazisz na forum? Z gościem większym i silniejszym sparowałem- on mi przemeblował nos ja mu "spacyfikowałem" jaja- ja stałem, on nie... I co z tego? Pewnie, że lepiej być i silnym i wyszkolonym ale z tych dwóch rzeczy ważniejsze jest wyszkolenie. I nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek podawł się za twardziela, po prostu moim osobistym zdaniem te 400 to jeszcze żadna rewelacja.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym polega KRAW MAGA

Następny temat

Siłowanie na rękę...

WHEY premium