SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ sciema w wykonaniu Boruty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslisze ze lubie kogos obrazac ze to jest cos fajnego??
Nie ale tu wszyscy sa specami w walkach wrecz, na ulicy kazdy wygrywa z 3 przeciwnikami.
Ja tylko napisalem moje zdanie a tu zaraz posypaly sie slowa krytyki wraz z glupimi tekstami na moj temat.
Mozna sie wkurzyc prawda????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
ale czasami musisz, prawda ?

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czym? Tym ze ktos chcial Ci pomoc?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomoc?????????????
Jak dorbze pamietam to zapytalel sie jak cwiczyc rece a Esco napisal ze mam uderzac z banki w sciane ;))))

zaje...... pomoc dzieki bardzo.

Fakt ze czasem mnie ponosi ale nie musicie tak reagowac skoro jestescie lepsi i madrzejsi odemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapytales co masz zrobic zeby dowalic ciezszemu o 20 kg bokserowi. Kiedy ludzie Ci zaczeli doradzac, okazalo sie ze wiesz lepiej. To po kiego diabla w ogole zaczales temat? Twoje weypowiedzi wygladaja jakby pisaly je dwie osoby. Raz chlopak ktory prosi o pomoc i chce z niej skorzystac, raz jak zadufany w sobie bufon ktory wszystko wie lepiej. Nie wiem skad wynika taki uklad. Z rozdwojenia jazni? Podatnosci na wplywy innych? Schizofremi? Nudow i checi rozerwania sie? Czy moze jest Was dwoch? W kazdym badz razie jak chyba juz zauwazyles, nas to nie bawi.
A jak cwiczyc rece to twierdziles ze Cie na Krawacie ucza.
PS. Jesli ta Twoja dziewczyna zaglada do internetu, to moja rada: Wez sie lepiej zainteresuj tym drugim, bo Joker mi na powaznego faceta nie wyglada.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-11 11:59:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie to nie tak.
Glupio ze tak to widzicie, wszytsko bylo ok dopoki nie zaczely sie glupie komentarze, wtedy jadac na jednego obrywalem od kilku.To chyba taka wspolnota SFD.
Mam trudny charakter jakos sobie radze, kiedys mnie zaczepiali teraz juz nie a chodze po nocy po Gdyni itp.
Jestem jaki jestem nie kaze wam zebyscie mnie rozumieli.
Chce tu sobie popisac i poczytac ale niektore komentarze napewno nie pozostana bez echa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
tak idiotycznego pytania nie widzialem juz dawno odkad nie chodze rano na silownie :>
poza tym pamietam co napisales pozniej
i nie nalezalo to do popisu elokwencji i obycia

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
chce tu sobie popisac
chodze od 3 dni na krav mage
jezeli ktos tylko cos mi powie, to od razu bede chcial mu narzucic swoje zdanie
jezeli mu sie to nie spodoba to zaczne mu ublizac
jezeli zajdzie to za daleko postrasze go kolesiami z arki
jezeli to nie wypali - postrasze go kumplem o sile 600 ton
czegos tu nie rozumiem
taki fajny chlopak a tak dziwnie wyszlo

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9495
esco! Gratulacje, że wyszedłeś z tego bagna. Ja miałem wójka, któremu nawet detox nie pomógł(zmarł jakieś 6 lat temu). Mojej laski brat jest uzależniony od "miękkich dragów" Wszyscy stają na głowie aby mu pomóc, a on .. no wiesz ma swój świat. Jak byś mógł, to walnij do mnie maila, jak ty wyszedłeś z tego.
Jeszce raz gratulacje, i trzymam kciuki za Ciebie!



Zmieniony przez - marych w dniu 2001-10-11 14:35:35

Sport to zdrowie, ale nie za wszelką cenę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo zaraz sie rozplacze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym polega KRAW MAGA

Następny temat

Siłowanie na rękę...

WHEY premium