SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ sciema w wykonaniu Boruty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
troche chyba mnie tutaj wybieliles, ale jest mi strasznie milo, ze ktos zauwazyl, ze to nie ja robie z siebie pajaca :>
ja tez ostatnio lubie dresy i czasami nawet chodze w nich po ulicy, bo przez ostatni miesiac non stop musialem zalatwiac egzaminy na uczelni w garniturze heheh
i nie uwazam nikogo kto je nosi za dresiarza, a tym ktorzy mysla inaczej polecam omijac moich trenerow ;>
respekt przed osiagnieciami sportowymi to dla mnie podstawa i tak jak kazdy kto ma pojecie o walce smiesza mnie koksiarze d****e, ktorzy wymyslaja legendy
dla mnie od paru lat boks jest calym moim zyciem, pomogl mi wyjsc z narkotykow, zmienic tryb zycia i stac sie wartosciowym czlowiekiem
szanuje sport i ludzi z nim zwiazanych
jezeli tylko bedziesz gochan w 3miescie zapraszam na coca cole... a jezeli nie przeszkodzi to w cyklu to z 'pradem' ;>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
ja mam takie pytanie, czy wam kiedys zdarzyla sie na ulicy przegrac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
esco - wielkie gratulacje !! Cieszę się ,że są ludzie którzy zrozumieli ,że dragi to syf.Niestety miałem kiedyś przyjaciela ,który zginął przez to g****,ale dzięki temu reszta znajomych zobaczyła do czego prowadzi "próbowanie"...Dobrze jest odnaleźć w życiu coś ,w czym się spełniamy - w Twoim wypadku boks, i dobrze mieć przyjaciela...

"Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców" - Demokryt

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
w moim przypadku skonczylo sie to dwiema zapasciami, w tym jedna byla naprawde ciezka i przez 2 godziny walczylem z oddechem
mimo wszystko wcale mnie to nie zrazilo i gdyby nie pare bombek na treningach, mysle, ze mialbym spore problemy do dzisiaj
pieknie jest wiedziec, ze sie zyje i nie marnuje sie zdrowia, a to co czuje wchodzac na sale powoduje, ze smiac mi sie chce myslac o 'korzystajacych z zycia'

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
przykro, ze tak skonczyla sie twoja przyjazn
czasami nie da sie uniknac takich rzeczy
moj kuzyn od paru lat ma aids, jego brat cioteczny jest z kolei na etapie dealowania
o mojej dzielnicy nie bede pisal

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mieszkasz w 3mieście? Witaj w klubie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
mieszkam 150m od sfinksa
ojciec o 7 rano z psem widzi jak jego syn zaczyna przed nim uciekac czolgajac sie po krzakach :> na szczescie minelo

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osobiście nie miałem okazji byc na imprezie w Sfinksie )
Zresztą nie żałuję.Nie lubię takiej muzy i wogóle takich "imprez".Moi kumple nigdy tam nie byli bez "dopalaczy" ... na szczęście też się zmienili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no comment ESCO

Zmieniony przez - *JOKER* w dniu 2001-10-11 02:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty JOKER.. , na ktore forum nie wejde to na kogos tam krzyczysz.. Mlody jestes i pewnie rozpiera cie, ale mowie ci chlopie daj sobie spokoj, albo wroc na to forum za pare lat.

Sveta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym polega KRAW MAGA

Następny temat

Siłowanie na rękę...

WHEY premium