SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX - NOWY WYMIAR

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
wiem że sprawa tyczy sie BX , wiec tez o niego mi sie rozchodzi,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
smieszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
wiadomo kiedy będą dostępne na stronie - bx pro longatum 2300g?

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...mysle ze,napewno pełne info odnosnie produktów BX bedzie w pierwszej kolejnosci na forum...i mysle ze to bedzie dosc szybko zanim zdązycie dojsc do sklepu lub komputera hehehehe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
okresowo produktow w sklepie nie ma (zwlaszcza tych bardzo chodliwych)
z reguly przerwa nie trwa dlugo
wiec jedynie wypatrywac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Powiem szczerze, że według mnie nowa polityka Bx nie doprowadzi do niczego dobrego.
Ogranicza się dostęp do towaru dla klienta finalnego, a jak wiadomo 100 sklepów sprzeda więcej towaru niż 30.

Nikt nie wspomniał, że polityka obniżki cen pociągnęła za sobą drastyczną obniżkę marży dla sprzedawców - do poniżej przeciętnej.
Ani PBC nie jest tak silną siecią ani Biogenix nie jest tak silną marką aby to pociągnąć solidnie do góry.
Jaki będzie efekt? Taki jak teraz czyli z jednej strony twarda polityka , a z drugiej strony pchanie wybranej grupie osób.
Jedyne dobre to, że raczej nie będzie zaniżania cen - oczywiście nie przez kontrolę ale przez to, że nie będzie z czego obniżać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
olimp i bx mogliby kontrolować komu sprzedaja promocje typu 100 + 50 gratis, bo później na allegro robi sie kaszanka z cenami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
Bardzo głupie posunięcie Olimpu, bx zawsze dobrze się u mnie sprzedawał a dziś dowiedziałem się że jak nie jestem PBC to już więcej towaru nie dostanę, to posunięcie to strzelanie sobie samobója, gratulacje dla olimpu za najgłupszy pomysł roku

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ee ? u rodzicow - sklep zwykly zielarski mamy umowe zolimpem i nic zlego w dostawach sie nie dzieje z Bx'em .. wiec o co chodzi z tymi PBC ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
msciciel00 zawsze możesz być w PBC...
skoro jak twierdzisz BX dobrze się u Ciebie sprzedawał
powinniście się dogadać,,,
zamiast lamentować i siać defetyzm zrób coś z tym


Zmieniony przez - Valiant30 w dniu 2009-03-13 14:13:47

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zupełnie inne kody

Następny temat

coś na przyrost masy?

WHEY premium