SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIOGENIX - NOWY WYMIAR

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
....co za prawo?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
nie wiem czy mowa o allegro ale tam zapewne jest wolna amerykanka i kazdy sam rozpycha sie lokciami, raczej zmowy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ee to nasz pako z hajteka

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3113
Rout nie na przedstawicielach swiat sie kończy.To tyle.
Pozdro.

Zmieniony przez - iron-men30 w dniu 2009-03-09 23:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
trenuj a nie siedz caly dzien na necie bo nie na nim sie swiat konczy, a znow bedzie powtorka z rozrywki, to tyle.
pozdro
p.s. wiemy ze nie specjalnie zalezy ci na suplach traca, to nie na nich zrobiles forme przeciez.
trzymam kciuki za ciebie na mp, nie zawiedz nas.

Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2009-03-09 23:48:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3113
Ale to sie tyczylo do BX i tak kto bedzie chciał to bedzie to miał na sklepie.Sam wiesz jak sie chandluje .Istnieje cos takiego jak wymiana towaru miedzy soba.A co do Trec to mam wszystkie suple bo musze miec klijent musi miec w czym wybierac.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 340 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2713
to szanuj ta firme bo z tego co wiem chca sie jutro do ciebie dobrac i klient nie bedzie mial juz takiego wyboru wtedy, a ze wszystkiego sie nie upilnuje to fakt, ale u płotek, grubsze ryby beda sie baly robic walki bo wiecej moga na tym stracic niz zyskac, sam wiesz


Zmieniony przez - Rout66 w dniu 2009-03-09 23:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3113
Bedzie napewno milo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
iron-men30 Ty to chyba i czarnymp to jestescie ta sama osoba, bo błędów ortograficznych w waszych wypowiedziach mnóstwo...

chandluje ---> handluje
klijent ---> klient

Wez moze piszw wordzie i jak Ci nie podkresli na czerwono to dopiero wklejaj co ?? Bo sie osmieszasz.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
"nasz forumowy super kulturysta 'z haj teka', tzn zrobil forme na suplach z haj teka" dobry kawał na suplach
Oczywiście nic nie mam do hi teca bo sam tym handluje i produkty fajne choć strasznie zepsuli sobie reputacje i ciężko to odbudowac.

Trec to całkiem niezła firma ale politykę handlu ma bardzo bardzo brzydką.

Mam sklepik no już sklep. Treca i tak załatwiam od chłopaków z Gdańska bo trec mi nie daje towaru. Mam w mieście "konkurencje" sklep z towarem treca i przerobili go na vitamin shopa tylko oczywiście z nazwy bo i tak ma ten sam towar.
Co to za witamin shop jak ma cały asortyment FA olimpa vitalmax.....

O i tak wygląda trzymanie cen !!!!

Bym miał towar oficjalnie to bym trzymał cenę a tak mam na to ....i mam ceny regulowane


Tak samo źle wróże PCB skończy się tym że będzie handlowanie z pod lady i samochodu jak w vitamin shopach





Zmieniony przez - VOLT7777 w dniu 2009-03-10 09:11:01

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zupełnie inne kody

Następny temat

coś na przyrost masy?

WHEY premium