SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA przed aerobami?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3530
Cześć wam! :)
Zamierzam sie zacząć odchudzać. Może toche późno ale tak wyszło.
Jednak nie chciałbym stracić ciężko zapracowanych mięśni. Wiec kupiłem Aminokwasy rozgałęzione(Hi-tec) i chce je brać przed aerobami które będę wykonywał rano naczczo. Tylko ile ich brać i ile czasu przed aerobami? Czy po aerobach też brac? Jak długo robić aeroby żeby straty mięśni były jak najmniejsze?
Z góry dzięki za odpowiedz.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hrhrhrhrh Jogger Maku jest znany
Co do HMb jego działanie antykataboliczne chyba nie zosało potwierdzone badaniami??
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
BCAA 1g/10kg masy ciała, tak około ;> Możesz sobie podzielić i wziąć połowę tej dawki przed, połowę po aerobach....

Pamiętaj o ilości białka w diecie. Aeroby 45-60 minut, zależy od intensywności...
1

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
W czasie aerobów będziesz raczej spalał BCAA a nie tłuszcz - poczujesz amoniak w pocie. Przed wysiłkiem lepsze o niebo jest HMB, a BCAA bezpośrednio po.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Jogger, powiedz coś więcej bo zaraz wywalę cały zapas BCAA przez okno ;> Powiedz mi, że biorąc taką dawkę pół-pół przez ostatnie 3 miesiące cała para z aerobów szła w gwizdek, to sam siebie przez okno wyekspediuję

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
A jak to odczuwasz po sobie? Ja miałem 0 efektu przy takim systemie, a właściwie gorzej, bo leciały mi mięśnie, i dopiero jak odstawiłem całkiem BCAA i przeszedłem na HMB przed i po tłuszcz się ruszył. Teraz ze względów ekonomicznych stosuję j.w. (HMB przed, BCAA po).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
tylko ze tego hmb potrzeba troche wiecej niz 1g jednorazowo... przy
3-5g w jedenj dawce efekty moga byc b.dobre...jezeli drugi trening jest silowy/wieczorkiem/ pasowaloby zrobic tak samo hmb przed bcaa po silowni :)

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Dokładnie tak też i robię mnie wystarczają 2-3kapsy HMB (1.5-2.25g)

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3530
Ok. Troche sie zdziwilem z tym HBM. Czytalem gdzies artykul ze HMB nie jest wogole za dobre i ze prawie nic nie daje. No więc jake HMB kupic? Z jakiej firmy? W płynie czy w tabletkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Jak czuję po sobie? No.... Jestem na diecie/rzeźbie trzeci miesiąc, pojawia mi się obsesja, że staję się mały. Ale tłuszcz spada nieźle, może trochę wolno, ale to raczej błędy dietetyczne. Zapachu amoniaku w pocie nie czułem. W ogóle pocę się na treningu jak prosię, ale pot wydaje mi się bez zapachu - ciekawe co na to inni
1

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jogger napisz coś więcej o hmb.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
HMB blokuje kataboliczne działanie kortyzolu. Chemicznie jest to pochodna L-Leucyny, czyli jednego z BCAAs, ale trzeba chyba ze 100g leucyny, żeby organizm wyprodukował 1g HMB . Najlepsze efekty miałem biorąc 12g dziennie (po 3g przed i po bieganiu i siłce), ale spasowałem ze względu na koszty. Zawsze brałem od Maku (pamięta go ktoś? ) kilkanaście szt. tańszego Ultimate'a, gdy leciał do Stanów, ale zmienił siłkę i znikł .
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta tluszczowa a kreatyna

Następny temat

masówka

WHEY premium