SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Olimp Mega Caps - rozbieżności w dawce na ulotce

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Witajcie
Krótkie pytanie - na ulotce BCAA Olimp Mega Caps w języku polskim zalecają 5 kapsułek 3x dziennie. Zaś we wszystkich innych językach mówią o trzech kapsułkach 3x dziennie! Ja rozumiem, gdyby na wódce napisali, że Polacy mają spożywać więcej niż ludzie w innych krajach w celu osiągnięcia takiego samego efektu, ale w BCAA?! Której wersji mam zaufać? Dodam tylko, że trenuję codziennie (program P90X), celem jest redukcja, waga ok.70kg przy 172 cm, BCAA zakupiłam z polecenia znajomych, bo po półtora tygodnia codziennych treningów (2 razy w tygodniu dodatkowo spinning) w trakcie ćwiczeń po prostu poczułam brak mocy w mięśniach i musialam skrócić trening do 45 min., co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło (ale też wcześniej nie ćwiczyłam tyle). Z góry dzięki za pomoc, bo nie chcę brać więcej kapsułek niż potrzeba.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
6 przed i 6 po treningu minimum

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Polakowi trudniej dogodzić.

j/Tom.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Dziękuję Wam za odpowiedź. Czyli jak brałam po 3 przed i po to tak w zasadzie nic one nie dały? Chyba następnym razem wezmę ten rozpuszczalny do picia, bo jakoś źle mi się kojarzy łykanie tylu tabletek dziennie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Dały, lecz by odpowiednio odczuć korzyści płynące z suplementacji bcaa tyle należy przyjmować.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
Ok, dziękuję. Jak dla mnie temat zamknięty. Super sprawa, szybkie i konkretne odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
"źle mi się kojarzy łykanie tylu tabletek dziennie:)"

to nie chciałabys wiedzieć ile ja mam dziennie piguł do przełknięcia

2 saszety animal cuts, 1 saszeta animal pak, 1 saszeta animal flex, 1 saszeta animal omega, 1 saszeta animal pm i do tego jeszcze 6 kaspów omega-3 gold olimp i 4 kapsy green tea olimp. Calosci nigdy dokladnie nie liczylam ale wychodzi ok ~75 piguł dziennie )))))

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
producent by chciał bys najlepiej zjadał paczke dziennie i kupował nowa w tabsach naprawde to niejst wygodne i oplacalne najlepszy jest proszek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać - Leviathan Reloaded czy VPX Meltdown w trakcie Epi

Następny temat

Dawkowanie

WHEY premium