SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA Białko Kreatyna jak dawkowac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
ok dzieki za odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1548
Co do kreatyny jest wiele opinii jak dawkować ja osobiście 5 gram po treningu razem z cukrami prostymi i nie robię tego w cyklach tylko cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
bialko odrazu po treningu, krete 5g rano i po treningu, bcaa 1g/kg masy przed i po (ew. tylko przed)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Mam pytanie z białka jakie polecacie co wychodzi w miare tanio i korzystnie ?? Chodzi mi o serwatkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
z najtanszych np. bialka SFD,
z troche drozszych np. Whey Protein 80 Activlaba, Trec Whey 100, Whey c6 Hi teca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
https://sklep.sfd.pl/Łowickie_WPC_80-opis25905.html
chyba najlepszy stosunek cena/jakosc/smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Łowickie to czysta serwatka tak?? Czym one się różni np od białka z treca hi teca?? Warto wziąść te łowickie 1,8kg za 75 zl? Cena fajna a białko dobre ogólnie ?? Lepiej je wziasc niz FA trec itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
rozni sie tym ze jest tam dodatek glutenu pszennego i tak naprawdę nikt nie wie ile bo takiej informacji nie ma,
a jezeli nie ma mozna by pomyslec ze jednak nie jest go malo ale to tylko domysły oczywiscie, jednak niska cena tez moaze dac do myslenia,
Twoj wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Spróbuje wziąść z treca chyba lepiej dołożyć a mieć lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 340 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1759
Drugie pytanie
https://sklep.sfd.pl/Trec_Anabolic_BCAA_System-opis540.html
Jak to mam dawkowac ile tabletek przed i po treningu ?? Waże70 kg nie całe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna połączyc tyle supli naraz??????

Następny temat

kreatyna a drążek

WHEY premium