SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy mozna połączyc tyle supli naraz??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Kreatyna+hmb+bcaa+syntha6whey protein a chce dołączyć do tego Daa1000+zmb6? Czy można
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Można ale jeżeli jeszcze nie kupiłeś tego HMB to tego nie rób. Nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
No właśnie problem z tym ze mam dużo osob mowi żebym nie kupował hmb bo badziewie ale druga ilosc osób pisze ze dziala na początkujących ale trzeba duzo wtrabic zeby podzialalo jak to jest w końcu? ? Czy mogl by mi ktos pomuc jak brac mam to wszystko pracuje na noc a na siłownię ide zaraz po pracy do tego gainera jeszcze mam ale nie wiem czy tez go połączyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jesli chcesz zrobic konkretny cykl to zamiast wydawac pieniadze na HMB lepiej sobie Beta alanine kup do tego. Supli nie bedzie za duzo. Gainera wedlug brakow w diecie tak samo jak bialko. Patrzac na to ze po pracy idziesz na silownie moze warto zakupic tez kofeine zebys mial na gorsze dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jak jesteś początkujący to tylko krete+ Białko do braków diecie. I tak progres bedzie ogromny. Ogarnij miske tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Dzięki wielkie no właśnie mam problem ze pracuje na nocki i na siłownię chodze zaraz po pracy staram sie jesc minium 4posilki jak daje rade no to mam właśnie gainera i bialko to tego hmb mam nie brać aha a jak mam to nie brac bo nic nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Może powinienem zaczac tak chodze juz na siłownię 2lata o suplementach gowno co wiem tyle co usłyszę naprawdę i robie co mi doradzą inni bo jedynie co bralem na początku to bialko i krete wiec znajomy doradził mi zebym wlasnie sb takie połączenie wziol tak jak opisałem w pytaniu wiec wole sie upewnić czy to ma sens wiec nie ma sensu bo polowa togo mi jest nie potrzebana w takim razie a do innych supli nie jestem przekonany bo sie boje o skutki jakies uboczne tak jak ten testosteron daa1000 bo jeszcze mlody jestem i raczej nie potrzebne mi nie wiem prosze o pomoc jak by mi ktos mogl ulozyc branie tych rzeczy czy nie kreatyna hmb bcaa syntha 6 gainer daa1000 nie wiem czy brac to czy odstawić to na kiedys dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
daa to zaden testosteron wiec nie ma co sie bac, to samo ze skutkami ubocznymi, to tylko suple wiec jezeli nie masz zadnych przeciwskazan zdrowotnych to nic nie powinno Ci zaszkodzic,
pomijajac kwestie czy potrzebne Ci te wszystkie suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Aha czyli nie potrzebuje az tyle tego dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
nie chodzi o ilosc imo ale o sam dobór supli,
hmb Ci nie potrzebne moim zdaniem, daa w zaleznosci od wieku,ile masz lat?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani spalacz na lekka redukcje

Następny temat

BCAA Białko Kreatyna jak dawkowac?

WHEY premium