SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO DZIWNE CIŚNIENIE !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1075
witam w sobotę zrobiłem pierwszy strzał npp wszystko było elegancko do niedzieli w nocy ... nie mogłem zasnąć chyba pare godzin się przewracałem z jednej strony na drugą, serce mi waliło i wszędzie czułem tętno.
dziś poszedłem na trening, na treningu czułem się dobrze lecz dla ciekawości poszedłem do apteki zmierzyć ciśnienie... i co wyszło !
179/42 puls 130 !! masakra ! nie wiem co robić .. czy to normalne ?
chciałbym dodać że jest to mój pierwszy cykl. Pomóżcie ludzie !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
libido spadlo po tym npp i skoki ciśnienia też ustały więc chyba npp z APX to nandrolon
niech sie ktos wypowie kto ma z tym npp doczynienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bijesz npp solo ???jaka dawke ?mozliwe ze jest tam prop i twoj ortganizm taak zareagowal na ten srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Ładnie Ci podskoczyło.Albo odstawisz,albo powalczyc z tym.Zapisz sie basen x5 w tygodniu,zobacz jak nie pomoze to lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1075
tak bije npp solo... 100 mg w sobotę na wieczór wbiłem w udo
Npp z APX mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
ogólnie hvjowo, Acard kup, czosnek, rób areoby, jak nie pomoże to odstaw to i idź do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba znalesc przyczyne tego. odstaw i zobacz czy bedzie ok, jesli po 1 strzale(zakladam ze jest tam prop) cisnienie ci tak skacze to nic dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1075
Acard nie wiem czy będzie dobrym pomysłem...
bo wiem ze on rozrzedza krew czy coś w tym stylu a wyczytałem ze Npp też rozrzedza krew..
zaraz pójdę po czosnek i omege 3 do apteki...
najbardziej dziwi mnie taka róznica 179 a 42 !?
a jutro mam wbić kolejny strzał i nie wiem własnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz w domu cisnieniomerz ???jak nie to kup tylko nie ten elektroniczy bo sa hooja warte i kon troluj kilka razy dziennie cisnienie, czosnek i omega to profilaktyka takze watpie ze ci zbije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1075
w domu mam zwykły elektroniczny i przed treningiem zmierzyłem sobie to miałem coś około 170/68 ale już mi nei jedna osoba mówila ze zwykły elektroniczny na nadgarstek nie jest zbyt dokładny...
dlatego z 30 minut po treningu udałem się do apteki na profesjonalne badanie... 179/42 -.-
i właśnie nie wiem czy jutro robić strzała następnego... koledzy mi mówili ze tez tak mieli na początku pierwszego cyklu, że organizm nową substancję przyjął i teraz się broni i że po kilku dniach sie wszystko ureguluje...
nie sądze że tam jest prop bo dill testował juz to i mówił ze to npp napewno.. zresztą nie wieże że Apx by wlało do fiolki npp propa... zresztą żadnego podwyższonego libido nie odczułem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie ciśnienie powoduje zwężenie tętnic w okolicy nerek co powoduje szybką i mam nadzieje,że bezbolesną śmierć.
powoduje też wylew krwi do mózgu co powoduje smierć
powoduje też miażdzycę i tu sie mniej mozesz martwic bo śmierc przychodzi powoli
proponuje zaklepac sobie miejscowke u skrzydlewskiej i spokojnie czekać,oni sa profesjonalistami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
daj znac co i jak mam 5flakonow Npp z apx kur..wa
jak tam bedzie prop to sie wkur..wie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-----clen-----jak dzielic dawki???

Następny temat

Anabolics_2009 by William Llewellyn

WHEY premium