SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO DZIWNE CIŚNIENIE !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Zmieniony przez - tajfun305 w dniu 2009-10-05 18:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na bank robią sobie doświadczenia farmakologiczne,wlewają coś do flakonów i potem czytają sfd żeby zobaczyć jakie efekty dają ich wynalazki.
normalnie to przez 10 lat doświadczenia na zwierzetach sie przeprowadza a potem za konkretną kasę wynajmuje sie ochotnikow
a tu prosze bez doswiadczen i myszki jeszcze placa za to cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
justine197 słyszałem ze DB pharma tak robili jak sie czujesz? widze nie najepiej teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Naprawde masz 16 lat? Jesli jest to lekka reakcja alergiczna cisnienie powinno sie ustatkowac za kilka dni. Zalecam zainwestowac w elektroniczny cisnieniomierz, gdyz Twoj wynik jest najprawdopodobniej malo wiarygodny. White-coat hypertension wystepuje u pewnej grupy ludzi (ok 25%), ktorzy w warunkach szpitalnych lub mierzenia cisnienia przez farmaceute lub lekarza maja nienaturalnie podwyzszone cisnienie spowodowane.. niepokojem o wlasnie zdrowie. Przed zmierzeniem cisnienia siedz na krzesle 5 minut nie krzyzujac nog i miej stopy mocno na ziemii. Najlepiej zrobic to zaraz po przebudzeniu kiedy organizm jeszcze odpoczywa. Wtedy odczytaj wynik ponownie. Bedzie duzo bardziej wiarygodny. Podwyzszone cisnienie jest niebezpieczne jesli utrzymuje sie przez jakis czas. Pojedynczy wynik o niczym nie przesadza. W miedzyczasie zredukuj do minimum w swojej diecie (bez wnikania w szczegoly) - sod (sol), cukier prosty, zwieksz podaz owocow, warzyw, nisko-tluszczowych i beztluszczowych potraw, kup wapno (zwiekszy pobor potasu z diety), wyeliminuj calkowicie nikotyne i alkohol (kawa jest ok). Ogranicz stres. Ogranicz rowniez intensywnosc treningu anaerobowego przez kilka pierwszych dni cyklu. Roznica cisnien moze byc manifestacja choroby, infekcji lub wady wrodzonej (niedomykalnosc aortalna, wzrost objetosci wyrzutowej lewej komory, niski opor obwodowy). W tym wypadku samowolka w leczeniu lekiem obnizajacym cisnienie moze spowodowac smierc. Pamietaj, ze zadna porada na forum internetowym nie zastapi badan lekarskich i diagnozy specjalisty-lekarza.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
u mie to standardowe ciśnienie spoczynkowe jest na cyklu

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mocne to npp

masz propa na 100%

cisnienie typowo glupie wyszlo jak to z elektronicznych cisnieniomierzy, wiec kombinuj zegarowy miernik, moze ktos znajomy posiada,
poki co odstaw srodki albo chociaz zmniejsz dawki
czosnek i inne duperele nie pomoga, nie ma szans.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
siema artlite zes sie rozpisal to mowisz ma zredukowac cukier prosty i zwiekszyc podaz owocow???? genialne porady jak zwykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
E-lite, nie bede odpowiadal na Twoje dziecinne zaczepki. Na to byl czas w liceum.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ale jakie tam zaczepki artlite nie wiesz ze to tak z czystej sympatii????? w koncu tyle razem zesmy kiedys klikali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1075
ciśnienie mierzyłem w aptece na specjalistyczny sprzęcie które jest dosyć wielkie i wygląda na bardzo profesjonalne ( Na ramie nie na nadgarstek ) ;)
z elektronicznym zwykłym chodziło mi że mam go w domu i zawsze mi na nim cisnienie dobre wychodzi ;)
mam skończone 18 lat ;) 16 lat miałem jak rejstrowałem się na forum ;)
jak już mówiłem nie sądzę żeby był tam prop... w każdym razie to co tam jest silnie działa bo juz po dwóch dniach na treningu silna pompa, bic zupełnie inaczej wyglądał na treningu ( jakby miał ze skóry wyjść ) w dodatku rozstęp mały juz sie zrobił na barku
dziś mam zrobić drugiego strzała i własnie nie wiem czy go robić...
myślę nad sprzedaniem znajomemu jakiemuś tego npp, i zakupienie mety polskiej... jak myślicie czy to będzie lepsze rozwiązanie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-----clen-----jak dzielic dawki???

Następny temat

Anabolics_2009 by William Llewellyn

WHEY premium