SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne spadki masy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1086
WITAM!!!

mam pewien problem! w pazdzierniku zeszłego roku wziałem 100 tab. metki i nie uzywałem clomidu lub tego podobnych srodków!( oprócz sylimarolu)w marcu wziałem jeszcze 50 tab metki i oprocz tego nic juz nie brałem! moj problem polega na tym, ze teraz cwiczac na odzywkach przybieram kilka kilo ale potem w dosc szybkim czasie gubie to mase co uzyskałem!:( czy moze to byc spowodowane tym ze po metce nie zastosowałem clomidu i moge miec przyblokowana przysadke i dlatego trace ta mase?! czy teraz jest sens aby zakupic clomid i zjesc kilka tabletek czy moze mi to pomóc?

Z góry dzieki za odpowiedzi

POZDRAWIAM!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Widocznie nie pokrywasz zapotrzebowania - stąd spadki :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1086
ok ale nie jestem w stanie cały czas ciagnąc na odżywkach bo nie mam na to funduszów! a troche mnie frustruje taka sytuacja ze zjem wiaderko i przybiore a potem zaraz zjade na wadze!

ale wracając do mojego pytania czy jest taka mozliwość ze moge mieć przyblokowaną przysadkę i czy teraz jest sens zakupić clomid??!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
W marcu - powiadasz - nom ... wszystko możliwe - zbilansuj dietę - po co Ci tyle odżywek jak wszystko jest w ryżu, kaszy i kurczakach. Dodaj 1, 2 koktajle to wszystko - a Ty pewnie wiadro na tydzień... nie no żartuję... zbilansuj dietę na positive!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Dieta jest 2-3razy tańsza i skuteczniejsza od odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
ale czasami za bardzo uciazliwa...nie ma jak pare szejkow dziennie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1086
Uriel wiadra na tydzień nie zjadam:) ale gaina 2 kilo tak około 15 dni

cięzko jest mi stosowac taką dietę ponieważ studiuje i mam zajecia o rożnych porach takze mogę pomarzyć o systematycznym spożywaniu posiłków! dlatego koktajl jest tu zbawienny dla mnie!

a tak na marginesie to mieszkajac w akademiku to nie spozywam na obid nic innego jak ryz i kasza na zmianę!

Panowie odpowiedzcie mi wkońcu czy jest sens teraz ten clomid zarzyć i czy jest taka możliwość ze te spadki masy są spowodowane przyblokowaną przysadką! Bo zboczylismy troche z tematu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Ja bym nie brał clomidu i nie zboczyliśmy z tematu :) to właśnie brak diety - systematycznych posiłków - jest przyczyną spadków.. trzymać diete to nie problem - chcieć znaczy móc :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13688
Kup sobie Tribulusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1086
tak myslałem nad tym suplem ale czy on jest rzeczywiście taki dobry troche się o nim naczytałem tu na forum! a której firmy jest najlepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13688
Ja Ci powiem że brałem Tribulusa Optium po 2 kapsułki dziennie przez 50 dni i wsumie czułem lekkom różnice to jest lepsze samopoczucie, wytrzymałość większa i chęć do treningów. I mi się jądra powiększyły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty Propinata Proszę

Następny temat

Cykl dla początkujących

WHEY premium