SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Kumpel koksuje. Ma 16 lat. W biku 42cm, wyciska 120kg :). Teraz znowu sie z kims lal i cos tam mu sie stalo w lape ze przez 3 miechy nie bedzie mogl cwiczyc (jak nie dluzej). Czy bedzie mial przez to dze spadki? Jak tak to napiszcie mniej wiecej jakie? I jakie sa skutki brania koksow? Bo cos mysle o tym zeby wziac mete.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1245
HMB zwieksza synteze bialak razem z kretyna najlepsza alternatywa koxow na sile i mase ...


Zazywasz Wygrywasz ...! :)

Zazywasz Wygrywasz ...! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LL
czemu nikt tego nie kasuje ?
stary bierz metke ! jasne ! bedziesz mogl jak kumpel non stop sie lac i wogole bedziesz big madafaka

TEXT ROKUU !! :
"Mam pytanie. Czym się różńi testosteron od propionatu?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ehhhhhhhhh co sie tu robi ?:( "bajtle" glupieja poprostu.

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
:P to frajer z twojego kumpla nie umie sie lac jak sobie lape rozwalil a po 3 4 miesiacach calkowitej przerwy od treningu zakladajac ze koksowal to gowno z niego zostanie co najwyzej troche sadla sila spadnie calkowicie a 120 na koksach to smiechu warte. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
cezarito nie jaraj sie za bardzo, bo mi nie chodzi o to ze chce sie lac ciagle. Chyba mnie zle zrozumiales. A o mecie to pomyslalem tak przezmoment tylko i juz nie chce. Ja chcialem mete brac tylko zeby wiecej wyciskac i byc troche wiekszym. Ale juz sie rozmyslilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem.... czemu jak ktos chce zaczac koksowac...to zawsze od mety chce zaczynac...ludzie to najwieksze gowno:(

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
nikoo ja to sie nie znam dlatego pytam na tym forum. Moze ktos mi doradzi od czego innego zeby zaczynac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
no tak zacznij od dobrego treningu i diety wszystko znajdziesz na forum... a nie od razu koksy

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
dzialy na forum powinno sie odwiedzac w nastepujacej kolejnosci:

- dla zupelnie zielonych
- trening
- odzywianie
- suplementacja
- doping

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odzywianie powinno byc przed (!) treningiem a suplementacja dla cwiczacych ponad pol roku

a gdzie szatnia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1245
zacznij od kreatyny i hmb to zalapiesz z 6 kilo + dobre zarcie

Zazywasz Wygrywasz ...! :)

Zazywasz Wygrywasz ...! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile moze przyjsc....

Następny temat

oslonki !!!

WHEY premium