SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błyskawiczny konkurs z testów spadochroniarzy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
masti
Acha-póki pamiętam.

Ojan-ty masz oficjalny zakaz robienia a nawet próbowania tego ćwiczenia !!!
Zgłoszę to jako dyskryminację!
Przyjdą do Ciebie o 6:00.
Nie ukryjesz sie nigdzie!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Drugiej części wyzwania (chyba) nie będzie nie będzie




Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-09-02 09:17:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
o ile równowagę z zamkniętymi oczami cwiczymy na zajęciach i mogłabym spróbowac, o tyle obroty odpadają zupełnie - ja z tych co mają chrobe lokomocyjną, morską, karuzelową i na samą myśl mi niedobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Viki
o ile równowagę z zamkniętymi oczami cwiczymy na zajęciach i mogłabym spróbowac, o tyle obroty odpadają zupełnie - ja z tych co mają chrobe lokomocyjną, morską, karuzelową i na samą myśl mi niedobrze
Nie poddawaj się przed startem.
Niebezpiecznie może być zawsze gdy walczy się o najlepszy czas wykonania ( każdym sporcie).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Panie Janie znam siebie i swoje możliwości na tyle dobrze, że nie widzę sensu podejmowania próby w nic nie znaczącym konkursie po to, żeby później pół dnia rzygać i przez cały źle się czuć. Jaki to ma sens?

Jaskólkę mogę wrzucić tak na szybko, proszę bardzo. Fajną odmiana tego ćwiczenia jest zwykłe stanie na jeden nodze z zamkniętymi oczami, a druga osoba rzuca w nas piłką



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Viki - no i brawa się należą. Podejmujemy wyzwania dla sprawdzenia i poprawienia siebie.
Bez spiny, że ktoś będzie lepszy od nas.
To ma być zabawa a nie śmiertelny bój o wygraną (chociaż bycie najlepszym też jest miłe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
drazekm
masti
Drążekm tak jest z początku ale jak się skoncentrujesz i nastawisz psychicznie-kilkanaście/kilkadziesiąt sekund ustoisz.

Ale trzeba bezpieczne miejsce uszykować na ewentualny upadek,bo po dłuższym czasie traci się kompletnie orientacje i leżysz ,nawet tego nie czując.

Myślałem że nie będziesz nalegał więc napiszę czytelniej, te ćwiczenia to nie moja bajka nie będę się kręcił jak g...o w przeręblu
Jak chcesz zrobić konkurs to już takie są założone przez Wycwiela i mnie gdzie trzeba się konkretnie wykazać a nie kręcić jak dzieciak na dworze.


Czyli chłopaki z 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej oraz żołnierz z jednostki specjalnej oraz Forumowicze, którzy wykonali takie testy
byli "gó..mi w przeręblu" i " dziećmi na dworze"
No tak bo inne konkursy są takie konkretne "męskie" i można się wykazać

P.S. Przepraszam bardzo ale takie porównania bardzo mnie irytują i wk...ją, musiałem zareagować na tego typu komentarz. Już się zamykam...


Zmieniony przez - maceek w dniu 2019-09-02 11:08:51
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Maceek Twoja wolność słowa i moja każdy może zareagować , a zastanowiłeś się dlaczego nikt nie dał się namówić Mastiemu na nakręcenie tych ćwiczeń ?, może podobnie myśleli jak ja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Wali mnie dlaczego inni nie biorą udziału i co myślą. Ich sprawa. Nie chodzi mi o reakcję czy wolność słowa ale o użyte słowa i porównanie. Spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
maceek
Wali mnie dlaczego inni nie biorą udziału i co myślą. Ich sprawa. Nie chodzi mi o reakcję czy wolność słowa ale o użyte słowa i porównanie. Spoko

Masz prawo mieć swoje " świętości " ja takowych nie mam , możesz czuć się też z tego powodu urażony napiszę delikatniej niż Ty też mnie to nie obchodzi że nie podoba Ci się takie porównanie i nie znaczy że mam coś do Ciebie po prostu wymieniamy swoje zdanie w temacie.
Zresztą z czego tu robić problem opisałem tylko jak dla mnie wygląda to ćwiczenie a do ludzi którzy je robili.robią lub będą robić nic nie mam.



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-02 15:05:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie 5 na 5 ogarniesz ? :)

Następny temat

Jaka kuracja??

WHEY premium