SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból przedramion na modlitewniku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Tak jak w temacie od pewnego czasu mam problem gdy ćwicze biceps na modlitewniku. Jak ciężar jest w górnej fazie to nie moge całkowicie napiąć bicepsów bo czuje ból w okolicy łokcia który przechodzi na całą kość przedramienia:/ wkurza mnie to strasznie.
A dziś przez przypadek zauważyłem ze pośrodku przedramienia (na obu rekach normalnie tego nie czuć ) jak dotykam to czuje mocny ból może miał ktoś podobnie?

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
Ja mam ,ale nie zwracam na to uwagi , jak odkladam sztange na modlitewniku wtedy czuje najwiekszy bol w przedframoionach (kosc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 246
ja to samo mam, strasznie boli teraz miałem 2 tygodniową przerwe zobaczymy czy przejdzie pytałem kilku i też na początku to mieli mówili że samo przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1453
ja mialem taki bol z 3 miesiace temu i znowu powrocil, znalazłem na to taki sposob, ze przy odkładaniu sztangi/gryfu odkładam ja powoli, sttopniowo rozluźniajac miesnie i bol jest troche mniejszy, nie mowie ze calkowicie go nie ma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
mialem kiedys podobnie, kolega mi poradzil rozbudowe miesni przedramion...

pomoglo do teraz nie mam juz tego, w sumie ponad rok juz tego nie odczuwam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból karku

Następny temat

Kontuzja kolana

WHEY premium