SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Jestem pilkarzem. Mialem za soba kilka urazow kolana (nadwyrezenia wiezadel) i po kilku miesiacach moje kolano wracilo do normy. W ostatnim czasie odczuwam ( czuje tylko) przedna strone kolana (pod , nad rzepka , jakbhy po skora , tak od 3 miesiecy). Badanie USG nie wykrylo uszkodzen. Mam pelna mobilnosc. Co to moze byc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
radziłbym wykonać ponownie usg. :)

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ogólnie to mógłbyś porządnie napisac,o co tak naprawdę chodzi.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Odcyuwam cale przednie kolano (zwlasza jak mam dlugie spodnie<)

czuje to miejsce pod rzepka i troche nad (tak pod skora) od dluusszego czasu ( 3 miesiace chyba)

Nie boli mnie przy mocnym zginaniu i wzproscie , rowniez nie czuje bolu podczas wchodzeniu/schodzeniu ze schodow. Nie pamietam a bym mial jakis uraz w ostatnich 4 miesacach. (wczesniej mialem kilka razy nadwzrezone wiezadla - usgh to potwierdzilo) Ostatnio rowniz bylem na USG , rowniez wszstko ok. Sa jeszcze jakies badania mogace sprawdzic co jest , zwlaszcza w okolicz pod rzepka ?(podkreslam ze tylko czuje to miejsce , nie boli) (jest to lekotka ?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
Zrob sobie rezonans magnetyczny jest o wiele bardziej dokladnym badaniem niz zwykle USG. jedyny minus jest taki ze troche to kosztuje (300-400zł) chyba ze chcesz czekac z pare miesiecy na bezplatne badanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
chomik1989 mam do ciebie wielką prośbe opisz jak wygląda nadwyreżenie ścięgien i ten problem z rzepką ????? bo mam chyba to i napisz ile trzeba czekac aż kolano wruci do noramlnej dyspozycji???????? odp prosze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
sory nadwyrężenie wiązadeł ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
u mnie to trwalo 6 miesiecy powrot do pelnej sprawnosci. Bez grania w pilke i bez zadnych lekow i masci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
po prostu codzennie czulem poprawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
ale ty czułeś ból w tym kolanie????? i to tylko o jedną nogę chodziło???????? odp pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
stopniowo odzyskiwalo mobilnosc po urazie , ciagly bol przez 1 dzien od urazu , potem stopniowo zanikal , w jednym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból przedramion na modlitewniku

Następny temat

STARA BLIZNA NA LEWYM RAMIENU - POMOCY :(

WHEY premium