SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból mięśni bo przestałem ćwiczyć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 402
Witam. Czy to możliwe, ze przerywając ćwiczenia moga boleć mięśnie?
Zaczalem miesiac temu chodzic na silownie. Ćwiczylem 3 razy w tyg intensywnie nie szczedzalem sie. Przez miesiac przybylo mi 4kg . Nie bralem,zadnych metek,anaboli itp. Bialko,suplementy, kreatyna, glutamina, aminokwasy i duzo wypovczywalem. od tygodnia nie cwicze i zauwazylem ze od 2ch dni zaczely bolec mnie plecy na dole , potem wyzej teraz bolą mnie uda. Bol taki jak przy grypie ale ie mam gorączki nic mi nie jest czyje sie dobrze, tylko ten dziwny bol. Co to moze byc? czytalem kiedys artykol, ze jak sie przerywa cwiczenia to cos takiego moze wystapic, tylko czy to prawda?

Źycie trzeba PRZEŻYĆ; nie - PRZECZEKAĆ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Może, a poza tym zaczełeś ćwiczyć 4 tygodnie temu, od tygodnia nie ćwiczysz, czyli ćwiczyłeś 3 tygodnie, i przybrałeś 4kg na odżywkach
I jeszcze jedno, po co zaczynasz ćwiczyć, jak zaraz kończysz - słomiany zapał?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 402
Tu nie chodzi o slomiany zapal . W pracy mam tyle roboty, ze nie mialem na nic czasu a gdzie silownia? Przecwiczylem 4 tygodnie rowne teraz minal tydzien bez cwiczen. a miesnie bolą

Źycie trzeba PRZEŻYĆ; nie - PRZECZEKAĆ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze poprostu od pracy np ? ja rok temu w wakacje sobie w firmie meblarskiej nosilem leciuskie deseczki nieraz ze 'nic' nie wazyly polki byly na dobrej wysokosci wiec zgiecia tulowia byly minimalne aczkolwiek bolaly mnie po tym pleacy w miesniach pojawial sie bol..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
No właśnie, też się chciałem zapytać na czym polega obecna praca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 402
Powiem tyle..to jest raczej co,s dziwnego. Po tym jak napisałem o tym, że nawalaja mnie plecy zrobiłem sobie przed snem szejka białkowego + hmb + kreatyne + l-glutamine + l-karnityne + bcaa i poszedłem spać..rano sie obudziłem i nie bolał mnie żaden mięsień. nie wiem co sie stało, czy to był brak suplementów czy co? Sam byłem tym zdziwiony, ze tak wszystko minęło.

Prace mam siedzącą ale staram sie jak najwięcej ruszać.

Źycie trzeba PRZEŻYĆ; nie - PRZECZEKAĆ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
A może placebo ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
przestaną z czasem bolec ... a jak się zaczyna to się nei cwiczy intensywnie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2150
Kiedyś z powodu kontuzji musiałem zrezygnować z treningów w szczycie szykowanej na zawody formie . Bóle mięśniowe jakie przez to mnie łapały były makabryczne . To prawda , że ciążki , systematyczny trening uzależnia - fizycznie i psychicznie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5889
trenowałem jakiś czas długie biegi/chód sportowy jakis czas po zaprzestaniu treningów czułem takie świdrowanie w nogach, zdaje mi się, że nogi nie były przyzwyczajone do takich odpoczynków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Pisałem, że autor postu marudzi i wyolbrzymia!

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na dobre trawienie ?

Następny temat

Studia tatoo w wawie.

WHEY premium