SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból jąder na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 295
Witam. Od paru mscy jestem na cyklu aktualnie leci enan250 e3d plus master enan 200 week.
Od około tygodnia zacząłem odczuwać mały dyskomfort w jądrach... Nie jest to ból ale już pod niego podchodzi. Stosuje profilaktycznie pregnyl 500j e3d. Miałem mała przerwę w podawaniu HCG ale to był nie cały tydzień (czekałem na dostawę). Taki ból/dyskomfort jest powodem do niepokoju ? Udać się do lekarza czy to normalne i powinno przejść? Jak dotykam wszystko wydaje się być Ok wiadomo ze pestki się kurczą na cyklu... Nie wyczuwam żadnych zmian poza pobolewaniem... Poradzcie panowie bo psycha siada Badania robię na bierząco prolka i estro w Normie



Zmieniony przez - Zaba321677 w dniu 2021-01-29 22:28:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
jakby mnie jadra zaczely bolec i stan by sie utrzymywal to nawet bym sie nie zastanawial tylko od razu uderzal do lekarza, bez znaczenia na stosowanie dopingu.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 295
Sęk w tym ze czytałem ze mogą pobolewac na cyklu i w większości to normalne. Tak jak pisałem to nie jest ból ostry bardziej ucisk,dyskomfort No ale aby być pewnym ze wszystko Ok najlepiej iść do lekarza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 295
Dodam ze znajomy również powiedział abym zmniejszył dawkę pregnylu do 300j e3d bo 500j może buc za duża jeśli jest stała i mogę dlatego czuć dyskomfort może być coś na rzeczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ja daję 300 codziennie I jaja się zgadzają.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Mnie uciska jak nie bzykam tydzień ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 295
Właśnie o to chodzi ze mojej kobiety nigdy nie boli głowa i spuszczam z krzyża prawie co dzień :D Dyskomfort na pewno czuje ale tez możliwe ze sobie zabardzo wkręcam i efekt placebo działa chodź wątpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Najlepiej zrobic prywatnie usg jader i bedzie wiadomo co i jak.
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 295
Zrobię tak jak mówisz w przyszłym tyg polecę zrobić usg miejmy nadzieje ze wszystko Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Tez mysle ze bedzie ok, daj znac
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 295
Wszystko Ok na badaniu ból ustał.
Doktorka powiedziała ze takie tępe bóle się zdarzają na cyklu :) Dzięki panowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zejście czy mostek HCG?

Następny temat

29 lat. Słaby testosteron. Lekarz czy suple. Konkrety

WHEY premium