SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ative szuka mięśni- redukcja i rzeźba.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228


Trening:
Jogging 60 min, i regeneracje, bo po modyfikacji ćwiczeń z piłką pokawiły sie zakwasy- jej juz zapomniałam jakie to uczucie

Na ruszt dziś wpadło tradycyjnie:
1. moje musli
2 jajecznica
3....


Jest problem waga dzis pokazala 54kg ;/ i boję się,że zaczynam lecieć z mięśni, bo akkuratnie oponek wokół pępka nie chce zniknąć;/ Zastanawiam się cy nie dodać BCAA, nie chce tracić moich mięśni

Do oceny dodaje na bonus:

Sory za klopa w tle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228


Trening:
Jogging 60 min, i regeneracje, bo po modyfikacji ćwiczeń z piłką pokawiły sie zakwasy- jej juz zapomniałam jakie to uczucie

Na ruszt dziś wpadło tradycyjnie:
1. moje musli
2 jajecznica
3....


Jest problem waga dzis pokazala 54kg ;/ i boję się,że zaczynam lecieć z mięśni, bo akkuratnie oponek wokół pępka nie chce zniknąć;/ Zastanawiam się cy nie dodać BCAA, nie chce tracić moich mięśni

Do oceny dodaje na bonus:

Sory za klopa w tle

nie wiem dlaczego się 2 razy wstawiło

Zmieniony przez - Ative w dniu 2009-05-24 15:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
oświadczam,że już nie zamieszczę zdjęcia swojego brzucha publicznie

na tym forum większość ma fajne brzuszki,active fajnie fajnie
a ile masz białka w diecie? może zwiększ białko

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
vena84- twoja talia tez jest good- do tego masz nooooogi jak moje marzenie
no białka mam 120g,ale chyba tego nie wyjadam ostatnio ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
mi to nic z brzucha nie spada cały czas taki sam 1cm w dół,ale po wyglądzie nic nie widać

BCAA musiałabyś przyjmować z 5g przed i 5g po treningu
a jaki masz rozkład B/T/W ? w sumie jak masz te 120g białka to wychodzi ok 2g/kg m.c ja np muszę mieć więcej w diecie podchodzę pod 3g/kg m.c dobrze wtedy się czuję

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie redukuj juz, jest bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale jakjest 2g bialka na kg to wystarcza, dodanie bCAA nic nie zmieni.zreszta miesnie predzej poleca od malej ilosci wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
no teraz jest najgorzej , bo sa egzaminy a ja nerwowy człwoiek jestem i sr*m ogniem na wszystko
Przez co jeść się nie chce, a energia nosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Będzie dobrze ;>

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
nice fotos

a z tymi egzaminami to cie rozumem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę...

Następny temat

Jak zmniejszyc mase nóg ?

WHEY premium