SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ateny 2004

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
polfinal to juz jest medal...przynajmniej tak twierdzili komentatorzy

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Nie...jezeli wygra bedzie sie bil o zloto jezeli przegra bedzie sie bil o brazowy medal czyli jak przegra bedzie 5.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
byłem w pracy i nie oglądałem, wiecie kiedy będą jakieś powtórki to bym sobie nagrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
a leca wogole powtorki? ja jeszcze nie widzialem.
Ogladaj polfinal ma byc kolo godziny 16




pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
ja ******le, widzieliście co się stało? Ja już swiętowałem finał, 5 sekund do końca, odliczałem 4... 3... 2...i... ippon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37815
ku rwa mac przejbal w ostaniej sek widac ze byl zmeczony, ch uja otylia zdobedzie polwe wszstykich medali jakie polacy zdobeda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Brakowala tylko sekunda i byl by final zabardzo sie rozluznil...

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
no i koniec marzeń
szkoda że Robert poddał się w połowie walki Miał taką mine jakby jak najszybciej chciał wracać do domu, a nie walczyć o brąz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37815
No i ch uj nie ma nawet medalu ja ****AAAA ALE JESTEM ZLYYY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Moze mowic o pechu chlopak a byl tak blisko finalu.
Wydaje mi sie ze w tej walce o braz juz sie podlamal psychicznie po tamtej porazce...

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai

Następny temat

Adresy BJJ

WHEY premium