SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ataki psów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37863

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę że przez spam topic podupadł. Pisać o swoich przeżyciach z pieskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Fakt, chyba troszeczkę tutaj zboczyliśmy z tematu. Jednak, nadal uważam, że warto pociągnąć ten temat, co jak co, ale niebezpieczeństwo ze strony udomowionych zwierząt jest równie poważne, jak to ze strony agresywnych ludzi z syndromem braku antycypacji.
Moim zdaniem Policja powinna egzekwować prawo w sytuacjach, gdy pies jest spuszczany ze smyczy. Raz widziałem, jak sporej wielkości mieszaniec rzucił się na patrol konny, a policjanci nic sobie nawet z tego nie zrobili - żadnego ostrzeżenia, ani grzywny i potem człowiek się dziwi, że kolejny kundel poszarpał komuś łydkę, ludziom nie zwraca się na takie rzeczy uwagi, to nic sobie z zagrożenia jakie stwarzają nie robią.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Popieram przedmówce. Spuszczanie psów ze smyczy (szczegolnie rasy dla "kozaczków" czyli te pitbulle amstafy i inne) powinno byc karane. Czlowiek bez sprzetu w starciu z takim psem ma kape.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Nawet z konkretnym sprzetem jest przerabane.
Polecam lektore tematu, do ktorego linka podałem na dole pierwszej strony.


wypowiadało sie kilka osob hodujacych psy w tym conajmniej jeden zwiazany z walkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja z tym spuszczaniem psów ze smyczy się nie zgodze do końca.Moze i w miejscach gdzie są dzieci,w centrum miasta,czy ogólnie tam gdzie sporo ludzi się kręci faktycznie lepiej puszczać psa w kagańcu,ale gdzieś na "zadupiu" nie widze nic złego w spuszczaniu psa ze smyczy(bez kagańca nawet)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Moje zdanie jest takie ze pies powinien sobie biegac ale w kagańcu !
Przyznam ze z moim nie chodze w kagancu (wilk) bo boje sie ze go cos zje a tak jakos nastala dziwna moda u mnie na os ze w kazdej klatce amstaff, pitt itp - strach wyjsc ze swoim, nie jedno starcie było i mam dosc obaw o psiaka. Przy takich psiakach jak amstafy czy pitt jak ju zzłapie polecam wode na pysk wtedy musi puscic, bo pały czy jakies inne tam lole nie pomagają. Ostatnio mojego psiaczka o godz 3 w nocy zaatakował pitt bo ***ana spudniczka sobie naspacerek wyszla bez smyczy - nogi mi sie ugieły ale co moglem zrobic pozostalo mi bronic psiaka bo zanim ta dziwna w tych szpileczkach dobiegła to juz byloby po Te psy są jakieś dziwne nie spotkałem sie z takim czymś nigdy, mojego trzymalem na smyczy wiec moglem go bronic w pol dystansie po 5 low kickach (extra mocnych i wykonanych prawidlowo na łeb tego czegoś) nawet go to nie ruszyło, w strachu przeszedłem do bombardowania pieściami i tez nic zwątpiony trafiłem go kopnieciem opadającym trafilem ze 2 razy piętą troche go to oszołomilo i puscil ale nie chcialbym juz wiecej takich sytuacji - nie na moje newry bo psiaka mam 12 lat i traktuje go jak "brata" a wiadomo ze jak amstaf czy pitt dobrze złapie to po zawodach.
Ogólnie woda to chyba najlepsze rozw na takie psy...

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Moje zdanie jest takie ze pies powinien sobie biegac ale w kagańcu !
Przyznam ze z moim nie chodze w kagancu


hehe.
Ale dałeś do pieca.
typowo polskie rozdwojenie jaźni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
Wysłana - 28 wrzesień 2006 01:53
NIebezpieczne spy powinny chodzic w kagancach, pomimo ze z moim swego czasu zawsze chodzilem z kagancem tak teraz zaprezstałem, u mni ena osiedlu jest na oko z 50 amstafow z 10 pitt, i 2 cone corso i zaden nie posiada kaganca na spacerku i biera sobie gdzie i jak chce wiec troche samobojcze było by zakładać mojemu.

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Street Fighting i .......

Następny temat

AT-SYSTEM

WHEY premium